Wraca restauracja na Wyspie Słodowej  – Concordia Taste Wrocław

0

Concordia Taste Wrocław to nowy koncept restauracyjny otwarty w budynku Concordii Design na Wyspie Słodowej. Położona w jednym z najpiękniejszych miejsc Wrocławia przestrzeń kusi świetną kuchnią i wyjątkowym wnętrzem, ozdobionym największym w Polsce wewnętrznym muralem.  

Klienci dostaną bogate menu, oparte o najlepsze, świeże składniki. Dania podawane będą w formule talerzyków, pojedynczych porcji, które można ze sobą łączyć bawiąc się różnymi smakami.  

„Każdy talerzyk to bohater, wyjątkowej kulinarnej opowieści. Nasi klienci będą sami dobierać sobie zestawy albo korzystać z naszych sugestii. Na nowo odkryją znane smaki albo dadzą się zaskoczyć. Chcemy, żeby wizyta w Taste była okazją do dzielenia się posiłkiem i radością z spotkania z najbliższymi” – mówi Damian Bildź, Chef kuchni Concordia Taste Wrocław.

Co znajdzie się w menu – przykładowe dania to tatar wołowy z orzechami ziemnymi i lubczykiem, kołduny z jagnięciną czy chłodnik z botwinki ze szparagami małosolnymi.  

Restauracja jest czynna codziennie od godz. 12.00 do 22.00. 

Concordia Taste Wrocław to kontynuacja poznańskiego konceptu Concordia Taste, który od 10 lat z powodzeniem działa w stolicy Wielkopolski. Obie restauracje wyróżnia niezwykła, designerska przestrzeń i autorska kuchnia oparta o lokalne składniki.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPoznaj 6 najlepszych wodnych atrakcji we Wrocławiu!
Następny artykułKlubokawiarnie we Wrocławiu: 4 kawiarnie, które są idealne dla rodzin z dziećmi