klubokawiarnia wrocław

We Wrocławiu jest naprawdę wiele wspaniałych kawiarni i restauracji. Nie brakuje miejsc dla zakochanych czy znajomych. Dla rodzin z dziećmi powstało kilka fantastycznych klubokawiarni, gdzie najmłodsi mogą się pobawić w specjalnie stworzonej dla nich strefie zabaw. W tym czasie rodzice mają czas na rozmowę, odpoczynek przy filiżance kawy, mając ciągle na oku swoje dziecko.

Gdzie znajdziecie ciekawe klubokawiarnie we Wrocławiu? Zebraliśmy dla Was 4 kawiarnie, które są wprost idealne dla rodzin z dziećmi.

DziecioLada

To znane i popularne miejsce wśród rodzin z dziećmi. W tej wyjątkowej KluboKawiarni odbywają się zajęcia dla dzieci, imprezy urodzinowe oraz okolicznościowe.

W lokalu jest plac zabaw, gdzie znajduje się małpi gaj, strefa malucha oraz strefa kreatywna (przestrzeń wypełniona książkami i grami). Wewnątrz jest także przewijak oraz przestrzeń do karmienia maluchów. Kawiarnia serwuje pyszne, domowe jedzenie oraz smaczną kawę. W menu są m.in.: ciasta, zdrowe sałatki z ekologicznych produktów, naleśniki na słodko oraz na słono.

DziecioLada to fantastyczna kawiarnia dla rodzin z dziećmi, gdzie panuje przyjazna i rodzinna atmosfera!

Klubokawiarnia jest czynna od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10:00-19:00.

Lokalizacja: ul. Skrzydlata 21a/1b

Klubokawiarnie we Wrocławiu
Fot. fb/Dzieciolada – Klubokawiarnia dla dzieci

MAM – Mom And Me Cafe

To jedna z magicznych kawiarni, gdzie często odbywają się imprezy okolicznościowe.

MAM – Mom And Me Cafe to świetnie przystosowana dla dzieci kawiarnia, gdzie w środku jest mały plac oraz kącik zabaw. W klubokawiarni odbywają się także różne warsztaty dla najmłodszych. W menu znajdziecie m.in.: zupy (brukselkową, krupnik, pomidorowa), pyszne ciasta oraz coś do picia. Otrzymacie parzoną kawę speciality Brazylię od Kafar oraz Kawy Alternatywne.

Do klubokawiarni możecie przyjść od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz na weekend od godziny 10:00 do 19:00.

Lokalizacja: ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego 114b

Fot. fb/MAM – Mom And Me Cafe

Malinkowo

W tej klubokawiarni dzieci poszaleją w małpim gaju, bawiąc się ze swoimi rówieśnikami, a rodzice będą mogli odpocząć.

Gdy Wasze dziecko zgłodnieje, możecie zamówić pyszne pierogi, kanapki, lody czy pyszne ciasta. Do tego lemoniada czy kawa i odpoczynek połączony z zabawą będzie udany. W Malinkowie odbywają się także imprezy okolicznościowe oraz różne warsztaty/spotkania (jak np.: z położną, chusto-pogadanki czy muzykowanie na dywanie).

Klubokawiarnia Malinkowo znajduje się na ulicy Zatorskiej 63a/1u. Sprawdź godziny otwarcia: tutaj.

Klubokawiarnie we Wrocławiu
Fot. fb/Malinkowo

Hopsaki

Klubokawiarnia Hopsaki oferuje nie tylko pyszną kawę dla rodziców, ale przede wszystkim salę zabaw dla dzieci!

Co jeszcze na Was czeka w tej kawiarni? Są to: ciekawe zajęcia/warsztaty dla dzieci (jak: zajęcia ogólnorozwojowe, joga czy zamotana salsa), zabawa z animatorem, przyjęcia, zdrowe przekąski.

Miejsce o bardzo przyjemnej, rodzinnej i wesołej atmosferze, które warto odwiedzić. Wpadajcie na ulicę Wojaczka 3b, na Psim Polu.

Godziny otwarcia (mogą ulec zmianie w przypadku rezerwacji lokalu, sprawdzaj na stronie)- pn-pt 13:00-18:00, sb-nd 15:00-18:00.

Fot. fb/Hopsaki – klubokawiarnia z salą zabaw

Czytaj także: Poznaj 6 najlepszych wodnych atrakcji we Wrocławiu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWraca restauracja na Wyspie Słodowej  – Concordia Taste Wrocław
Następny artykułMPK Wrocław kupi 13 nowych elektrycznych autobusów