Gdzie zorganizować wesele w okolicach Wrocławia? [PRZEWODNIK]

0
wesele w okolicach Wrocławia

Coraz częściej państwo młodzi poszukują sal na wesele w okolicach Wrocławia. Główną zaletą takiego rozwiązania są niższe ceny, jednak nie bez znaczenia jest fakt, że podmiejskie ośrodki zazwyczaj położone są w towarzystwie stawów, jezior czy lasów.

Te sale na wesele w okolicach Wrocławia zachwycą Waszych gości. To właśnie zielona okolica oraz niepowtarzalna atmosfera sprawiają, że śluby poza Wrocławiem cieszą się tak dużą popularnością. Poniżej prezentujemy nasz subiektywny wybór najlepszych lokali weselnych ma Dolnym Śląsku.


Azyl

Hotel położony jest 27 km od centrum Wrocławia, w zacisznej okolicy. Poza klimatyczną salą Wierzbową i Kominową, oferuje również Altanę dla zdecydowanych na ślub poza urzędem stanu cywilnego, Wyspę do zdjęć plenerowych oraz drewniane domki w ogrodzie na poprawiny. Sale taneczne mieszczą do 100 gości a para młoda może skorzystać z pomocy konsultantek, które zapewnią atrakcje dla gości, animacje oraz zajmą się kwestiami organizacyjnymi.

Gdzie: Ul. Popiełuszki 26, Kąty Wrocławskie


Sala Weselna Jarzębina – Pod Lasem

Sala weselna Jarzębina, położona na terenie Pod Lasem znajduje się zaledwie 12 km od centrum Wrocławia. Oferują staropolskie jedzenie, zaciszną okolicę oraz kompleksowe usługi nawet dla 140 gości. Menu weselne kosztuje od 200 do 250 zł za osobę.

wesele w okolicach Wrocławia

Gdzie: Ul. Borowa 101, Wilczyce


Pałac Żelazno

Prawie 30-letnie doświadczenie gwarantuje parze młodej profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Pałac położony jest w Dolinie Kłodzkiej i oferuje zabytkowe wnętrza, baśniową atmosferę oraz romantyczny ogród, idealny do sesji w plenerze. Ośrodek organizuje przyjęcia weselne nawet do 300 osób. Menu weselne się w granicach od 139 do 229 zł za osobę, a bufet oparty jest na swojskich, tradycyjnych wyrobach.

 

Gdzie: Żelazno 54, 57-300 Żelazno


Karczma Miłocin – wesele w okolicach Wrocławia w swojskim klimacie

Blisko 40 hektarowy teren rekreacyjny Miłocin położony jest w południowej części Wzgórz Trzebnickich, na zrekultywowanej części Kopalni Piasku Pierwoszów, zaledwie 15 km od Wrocławia. Karczma oferuje salę weselną, mieszczącą aż 200 osób oraz salę bankietową, przeznaczoną na kameralne wesela. Do tradycji Karczmy należy sadzenie symbolicznego drzewka przez parę młodą w Alei Zakochanych nad stawem.

 

Gdzie: Ul. Wrocławska 111, Pierwoszów


Aroma – sala na wesele w okolicach Wrocławia i ślub w plenerze

Restauracja Aroma mieści się około 18 km od centrum Wrocławia i może przyjąć maksymalnie 120 gości. Ze względu na spory parkiet taneczny, to popularny wybór zarówno na obiady weselne, jak i na całonocne przyjęcia. Menu oparte jest na kuchni staropolskiej lub śródziemnomorskiej.wesele Wrocław

Restauracja Aroma to wymarzone miejsce zarówno na kameralny rodzinny obiad po ceremonii zaślubin, jak również całonocne przyjęcia weselne z tańcami. Wnętrze restauracji stwarza bowiem wiele możliwości jego indywidualnej aranżacji i ustawienia stołów zgodnie z życzeniem naszych gości. Restauracja jest zarówno przytulna, jak i przestronna, a dodatkowo w pełni klimatyzowana.

wesele w okolicach Wrocławia

Gdzie: Ślęza ul. Szyszkowa 655-040 Kobierzyce

Sprawdź również: Gdzie zorganizować wieczór panieński we Wrocławiu?
oraz Gdzie we Wrocławiu zorganizować wieczór kawalerski? [PROPOZYCJE+MAPA]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 8 najciekawszych wydarzeń [12-14 lipca 2019]
Następny artykułRanking miast najlepszych dla rodzin: Wrocław dopiero na 6. miejscu