Gdzie we Wrocławiu zorganizować wieczór kawalerski? [PROPOZYCJE+MAPA]

0
fot. StockSnap.io

Często zorganizowanie udanego wieczoru kawalerskiego to ogromny kłopot dla świadka. Oczywiście można udać się do dobrych klubów nocnych, ale imprezę można zacząć w zupełnie inny sposób. W poniższym zestawieniu udowadniamy, że pierwsze kilka godzin kawalerskiego można spędzić w nietypowy sposób. 

Może najpierw integracja?

Podczas wieczoru kawalerskiego spotkają się pewnie osoby, które nigdy nie miały okazji się poznać. Warto wykorzystać ten fakt i imprezę zacząć od paintballu. Tutaj do wyboru mamy aż dwie opcje – wersję tradycyjną, z twardymi kulkami farby, lub laserową – znacznie mniej bolesną. Pierwszy wybór można zorganizować za pośrednictwem jednej z wrocławskich firm, która zawiezie uczestników w wyznaczone miejsce, będzie nadzorowała zabawę, a następnie pomoże w organizacji ogniska. Przy drugiej opcji miejsc na laserowe strzelanie we Wrocławiu nie brakuje – można się wybrać do Kwatery Głównej czy do Zona 71. Dlaczego właśnie paintball? Ponieważ emocje i wspomnienia wspólnej zabawy będziecie wspominać jeszcze długo po ślubie Pana Młodego.

 • Kwatera Główna, ul. Sienkiewicza 8A
  Obowiązuje rezerwacja na imprezy grupowe – cena od 400 zł/2h lub od 25zł/os. przy mniejszej grupie.
  Godz. otwarcia – codziennie 12.00 – 22.00
 • Zona 71, ul. Fabryczna 14
  Obowiązuje rezerwacja – cena od 370 zł
  Godz. otwarcia – pon-pt 12.00 – 22.00, sb 9.00 – 22.00, nd. 9.00 – 20.00
fot. Pexels.com
fot. Pexels.com

Poczujcie się jak Wikingowie!

Planujesz wieczór kawalerski i szukasz oryginalnej i niezapomnianej rozrywki dla siebie i swoich przyjaciół? W takim przypadku warto rozważyć wizytę w Wiking Axe Throwing Club we Wrocławiu.

To niezwykłe miejsce, gdzie wraz z grupą znajomych możesz poczuć się jak prawdziwy Wiking, rzucając toporami w tarczę. Pod okiem doświadczonego instruktora, nauczysz się bezpiecznie i skutecznie rzucać toporem do celu. To gwarantuje wiele emocji i mocnych wrażeń, które zapadną na długo w pamięć.

Rzucanie toporem staje się coraz bardziej popularne, a do trafienia w tarczę nie trzeba mieć żadnych specjalnych umiejętności. Jednak, aby trafić w sam środek, potrzebna będzie precyzja i dobre oko. Dlatego, warto zacząć od nauki pod okiem instruktora, który zapewni bezpieczeństwo i wskaże najważniejsze techniki rzutów.

Wiking Axe Throwing Club to idealne miejsce na wieczór kawalerski dla mężczyzn, którzy szukają niebanalnej rozrywki. To także doskonała okazja, aby wraz z grupą przyjaciół spędzić czas aktywnie i w ciekawy sposób. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile, koniecznie odwiedź to miejsce!

Adres: Świdnicka 12-16

Więcej o tym miejscu: Poczuj się jak Wiking – nowy klub do rzucania toporami we Wrocławiu!

Ekskluzywny rejs

Wieczór kawalerski na statku? Czemu nie? To z pewnością oryginalny i świetny sposób, aby dobrze się bawić podczas ostatniej wolnej nocy Pana Młodego. Ekipa City Boats chętnie wysłucha wizji imprezy, a następnie pomoże w jej spełnieniu podczas rejsu na katamaranie solarnym. Wynajem statku do tanich nie należy, ale ale tę podróż wszyscy zapamiętają na długo – zwłaszcza Pan Młody. Na miejscu, na uczestników wieczoru, będzie czekał barek, catering, a chętni będą mogli zorganizować małą sesję fotograficzną i po latach wspominać udaną imprezę.

City Boats, bulwar Piotra Włostowica
Obowiązuje rezerwacja – ceny od 300 zł/h

fot. CityBoats.pl
fot. CityBoats.pl

Impreza na szynach

A co powiecie na imprezę w wynajętym tramwaju lub busie w stylu retro? Świetna aranżacja pojazdu sprawi, że nie odczujecie potrzeby wyjścia do popularnego klubu tanecznego. Tym bardziej, iż tramwaj lub autobus będzie takie miejsce przypominał. Dodatkowo organizatorzy zapewniają dobrą muzykę, dostęp do dobrze zaopatrzonego baru i pozwalają na wnoszenie własnego alkoholu. Chętni mogą skorzystać również z innych atrakcji, które wydają się być nieodłączną częścią wieczoru kawalerskiego.

TramParty Wrocław
Obowiązuje rezerwacja miejsc. Ceny od 59 zł/os

fot. Pixabay
fot. Pixabay

Ścianka wspinaczkowa

Ta forma rozrywki stała się ostatnio bardzo popularna podczas organizacji wieczorów kawalerskich. Stanowi ona jedynie wstęp do dalszej imprezy, ale, podobnie jak paintball, zbliża do siebie wszystkich obecnych. Można wynająć całą ściankę dla jednej grupy, skorzystać z pomocy instruktora i po prostu dobrze się bawić.

 • Fabryczna Boulder, ul. Grabiszyńska 241D
  Ceny od 25 zł
  Godz. otwarcia: pn, śr, pt 15.00 – 23.00, wt, czw 7.00 – 23.00, sb, nd 10.00 – 22.00
 • Centrum Wspinaczkowe Tarnogaj, ul. Nyska 59
  Ceny od 16zł
  Godz. otwarcia: wt, śr, czw 9.00 – 24.00, pt, sb, nd 10.00 – 22.00, pon 10.00 – 24.00
fot. Pexels.com
fot. Pexels.com

Escape Room

Świetnym sposobem na integrację ekipy jest również wizyta w escape roomie. Wspólne rozwiązywanie zagadki kryminalnej sprawi, że późniejsze imprezowanie będzie znacznie przyjemniejsze.

 • ExitRoom, Rynek 2/4
  Obowiązuje rezerwacja. Ceny od 99 zł/h
  Godz. otwarcia – pn-pt 13.00 – 22.00, sb, nd 10.00 – 22.00
 • Exit19, ul. Ofiar Oświęcimskich 19
  Obowiązuje rezerwacja. Ceny od 161zł/75 minut
  Godz. otwarcia – codziennie 10.00 – 22.15
fot. Pexels.com
fot. Pexels.com

Tradycyjnie?

Wieczór kawalerski może również ograniczyć się jedynie do tradycyjnej wycieczki po barach. We Wrocławiu, zwłaszcza w okolicy Rynku, jest mnóstwo miejsc, które są warte uwagi Pana Młodego i jego przyjaciół. Imprezę można zacząć od klimatów PRL-u w pubie PRL, przejść przez Pijalnię Wódki (specyficzna atmosfera tego miejsca zostanie z wami na długo), posiedzieć w pubie Guinness słuchając muzyki na żywo. A potem? Idźcie dopełniać resztę tradycji wieczoru kawalerskiego.

fot. StockSnap.io
fot. StockSnap.io

Wizyta w pubach może być również kontynuacją kawalerskiego po opuszczeniu escape roomu, boiska do paintballu czy ścianki wspinaczkowej.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMuzeum Architektury pierwszym wrocławskim muzeum przyjaznym zwierzętom – pets welcome!
Następny artykuł9. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa już w ten weekend!
We Wrocławiu mieszkam dopiero trzy lata, ale wiem, że zostanę tutaj do końca życia. Uwielbiam spacery po klimatycznych uliczkach wrocławskiego rynku oraz podróże w nieznane zakątki Polski. Wolny czas spędzam pogrążona w lekturze książek lub, w zależności od pory roku, na wspinaczce po górach. Prowadzę również swój blog www.przewodnikmysli.pl