Poczuj się jak Wiking – nowy klub do rzucania toporami we Wrocławiu!

0

Wikingowy BOOM trwa w najlepsze! Kolejne odsłony God of War, Assassin’s Creed czy serial Wikingowie: Walhalla jedynie potwierdzają, że wciąż jesteśmy zafascynowani etosem zdobywców z północy. Morskie podróże, podboje i uczty do białego rana z tym właśnie kojarzymy Wikingów. Oczywiście taki żywot pełen przygód nie jest na wyciągnięcie naszych rąk i już nie będzie, ale zawsze przyjemnie pooglądać i zatopić się w takie niezwykłe klimaty.

Teraz możecie nie tylko oglądać ich dzieje, ale także poczuć się jak jeden z nich, dzięki rozkosznie dzikiej rozrywce, jaką zapewni Wam Wiking – nowy klub do rzucania toporami we Wrocławiu!

Uwolnij swojego wewnętrznego Wikinga!

W Wiking Axe Throwing Club każdy będzie mógł się poczuć jak legendarny wojownik z północy, a to dzięki zabawie polegającej na rzucaniu toporami do celu. Dokładnie! W tym lokalu możecie rzucać prawdziwymi toporami do drewnianych tarcz. Jeśli pomyślałeś/łaś teraz “ale ja nie umiem…”, to nic bardziej mylnego. Wbrew pozorom jest to znacznie prostsze niż się wydaje, a obsługa chętnie pokaże ci, w jaki sposób rzucać, by trafić.

Do samego trafienia w tarczę nie będą potrzebne żadne wymyślne techniki, ale już do rzucenia w sam środek trzeba mieć już oko.

Toporek na randkę i na imprezę

Klub Wiking to doskonały wybór na oryginalną randkę lub po prostu ciekawe wyjście ze znajomymi. Takiego wieczoru przy piwie nikt z was nie zapomni. Wikingowie chętnie zorganizują wam takie imprezy jak wieczory panieńskie oraz kawalerskie, urodziny, a także firmową integrację. W takim miejscu szybko porzucicie firmowe konwenanse. Luźna atmosfera tego miejsca sprawi, że szybko przełamiecie pierwsze lody. Może rywalizować podzieleni na drużyny lub też każdy może sam sobie być sterem i okrętem (drakkarem oczywiście).

Rzucać toporkami mogą także osoby niepełnoletnie, choć wtedy muszą przyjść wraz z opiekunem. Jest to więc świetny pomysł na zorganizowanie urodzin nastolatka i to nie tylko tych 18.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkich, którzy obawiają się rzucania ostrymi przedmiotami zapewniamy, że lokal został tak przygotowany, aby zapewnić graczom bezpieczeństwo. Przede wszystkim tory są od siebie oddzielone przy pomocy ścianek działowych wykonanych z drewna i siatki, więc toporek sąsiadów nie wleci na wasz tor. Do tego trzonki toporów wykonane są z drewna, dzięki czemu zmniejsza się ryzyko odbicia.

Wszystkie tory zostały przygotowane z użyciem technologii ANTI-BOUNCE, co oznacza, że nawet jeśli nie trafisz w tarczę, to toporek wytraci swoją siłę i bezpiecznie upadnie na podłogę

Zanim zaczniecie zabawę obsługa przedstawi wam obowiązujące zasady bezpieczeństwa, nie ma ich wiele i nie są skomplikowane, za to są konieczne, by wszyscy bawili się dobrze i bezpiecznie. Wam pozostaje jedynie ubrać się wygodnie i nie zapomnieć o zakrytych butach, które są konieczne. 

Dla wszystkich zainteresowanych muzyczna polecajka, aby odpowiednio nastroić się przed wizytą, a rezerwacji dokonacie TU.

W ofercie dostępne są zarówno tory dla dwojga, jak i dla większej liczby osób.

Ważne informacje:

Adres:
Wiking Axe Throwing Club, ul. Świdnicka 12-16 we Wrocławiu

Godziny otwarcia:

PON: zamknięte
WT-PT: 17:00 – 23:00
SOB: 12:00 – 23:00
NIEDZ: 12:00 – 22:00

Przykładowe ceny:
130 zł / 60 minut – tor dla dwóch osób
220 zł/ 90 min – tor do 4 osób​

Strona www: https://www.wikingclub.pl/

Pamiętajcie: Walhalla wzywa do Wiking Axe Throwing Club!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWybitna dziennikarka Radia RAM Monika Jaworska patronką wrocławskiego tramwaju
Następny artykułeobuwie.pl otwiera we Wrocławiu kolejny sklep ze strefą MODIVO
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.