Weekend we Wrocławiu: 7 ciekawych wydarzeń [10-12.06.22]

0
Weekend we Wrocławiu: wydarzenia
Fot. Adam Bystry

W tygodniu – praca i szkoła, na weekend – reszta obowiązków, których nadmiar często przytłacza. Na szczęście z odsieczą przychodzi Wrocław. W tym mieście nie da się nudzić! We Wrocławiu na weekend możecie skorzystać z multum atrakcji, odwiedzić jedno z ciekawych miejsc, czy usiąść w restauracji/kawiarni/barze, gdzie z przyjaciółmi oddacie się relaksowi i miłym chwilom.

Nie macie jeszcze żadnych planów na nadchodzący weekend? Zajrzyjcie do artykułu i znajdźcie pomysł na ciekawe spędzenie tego czasu. Przygotowaliśmy zestawienie 7 wydarzeń, które czekają na Was we Wrocławiu.

Modowe szaleństwo na weekend

11 i 12 czerwca odbędzie się Fashion Meeting – targi mody autorskiej i wzornictwa. Wstęp na wydarzenie (oraz parking) jest bezpłatny.

Wydarzeniu towarzyszy hasło kupuj świadomie. Do nabycia będzie ponad 50 tysięcy niezwykłych rzeczy od polskich projektantów. Pojawią się premierowe kolekcje, dodatkowo wystawiona zostanie również biżuteria, dodatki, obuwie i ręcznie wykonane zabawki.

Lokalizacja: Czasoprzestrzeń, Tramwajowa 1-3

Wybierz kosmetyki naturalne!

Targi Natural Beaty są dla wszystkich, którzy przykładają dużą wagę do tego, jakiego pochodzenia są ich kosmetyki. Nikt przecież nie chce kupować produktów produkowanych z udziałem szkodliwych, chemicznych substancji, w dodatku zapakowanych w plastik.

To świetne wydarzenie, jeżeli chcesz wesprzeć lokalnych, małych przedsiębiorców, a nie wielkie koncerny kosmetyczne. Swoje oferty zaprezentują: twórcy kosmetyków naturalnych, kosmetolodzy, wizażyści, styliści, eksperci zdrowia i urody oraz salony kosmetyczne.

Czas: 11 i 12 czerwca 2022, w godzinach 11:0018:00

Lokalizacja: Zajezdnia Dąbie – CK Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3

Udekoruj swój dom na zielono!

Targi Roślin zbliżają się wielkimi krokami! To okazja, aby nabyć naturalne, zielone dodatki do domu i zrobić prawdziwą dżunglę z kwiatów.

Na targach oprócz kwiatów, znajdziesz także: dodatki wykonane z naturalnych produktów, meble, lasy w słoikach, obrazy z mchu, plakaty i grafiki z różnymi motywami oraz naturalne świece z wosków roślinnych.

Czas: 11 i 12 czerwca, w godzinach 11:00-18:00

Lokalizacja: Zajezdnia Dąbie – CK Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3

Co na Was czeka w Czasoprzestrzeni?

Oprócz wyżej wymienionych w artykule targów, czekają na Was w weekend we Wrocławiu jeszcze:

Czas: 11-12 czerwca, w godzinach 11:00-18:00

Lokalizacja: Zajezdnia Dąbie – CK Czasoprzestrzeń przy ul. Tramwajowej 1-3

Dla wielbicieli dobrego piwa

Od 10 do 12 czerwca odbywa się we Wrocławiu już 12 edycja Wrocławskiego Festiwalu Dobrego Piwa – jednego z największych festiwali w Europie.

Podczas trzech dni trwania wydarzenia, jego uczestnicy będą mieli okazję wybrać najlepszy spośród setek starannie wyselekcjonowanych piw lanych i butelkowych. Oprócz degustacji alkoholowych trunków, można wziąć udział w licznych warsztatach, jak: ABC miodów pitnych (z degustacją), Szkolenie nie tylko dla piwowarów, Szkolenie degustatorskie.

Dla dzieci przygotowano specjalną strefę zabaw, aby się one nie nudziły. Wstęp wolny!

Czas wydarzenia: 10 czerwca (piątek) – godziny 16:00-24:00, 11 czerwca (sobota) – 12:00-24:00, 12 czerwca (niedziela) – 12:00-20:00

Lokalizacja: Tarczyński Arena Wrocław, al. Śląska 1

weekend we Wrocławiu, wydarzenia
Fot. fb/Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa

Znajdź perełkę!

Rada Osiedla Gajowice serdecznie zaprasza na debiutancki Pchli Targ już w ten weekend we Wrocławiu. W niedzielę (12 czerwca) będziecie mogli sprzedać lub kupić: ciuchy, płyty, książki, puzzle, zabawki, zastawy stołowe.

Wystarczy, że przyjdziesz, to nic nie kosztuje! Możesz nabyć niezwykłą, unikatową rzecz, która zalega komuś długo w szafie, przyjść i się wymienić albo sprzedać coś, co Tobie jest zbędne.

Czas: 12 czerwca, w godzinach 11:00-14:00

Lokalizacja: Ryneczek Jemiołowa

Weekend we Wrocławiu: wydarzenia
Fot. fb/Rada Osiedla Gajowice – Wrocław

Weekend pełen dobrych smaków!

Na Festiwalu Azjatyckim będzie można spróbować pysznego sushi. Całe wydarzenie odbędzie się w pięknej, orientalnej oprawie.

O orientalną ucztę zadbają: Corn Hub, Azja Point, Yamamoto Matcha Cafe, SOLLEIM, Dimsum Factory, Veggie, Pitaya, High Octane. Odbędą się także warsztaty z kręcenia sushi organizowane przez Sushi Corner.

Czas: 1112 czerwca, sb 12:00-20:00, nd 12:00-18:00

Lokalizacja: Browar Mieszczański, ul. Hubska 44

Czytaj także: Winnice na Dolnym Śląsku. 8 wyjątkowych miejsc, w których napijesz się regionalnego wina!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPierwsze spotkania z Lelenfant – projektem dzieci i młodzieży
Następny artykułWrocław: Najgorętsza impreza roku już 18-19 czerwca w Arsenale Miejskim