Przy ul. Henryka Probusa 6 znajduje się jedyne takie miejsce we Wrocławiu – wypożyczalnia sukienek ,,Zadzieram kiecę i lecę”. Funkcjonujące od sierpnia 2018 roku miejsce, oferuje nam ponad 200 sukienek w wielu kolorach, krojach i rozmiarach. Znajdują się tam modele takich firm jak LouGuessNavia czy Missguided. 

Większość kobiet zdaje sobie sprawę, co wiąże się z kupnem sukienki na szczególną okazję – trzeba liczyć się z kosztami, a najczęściej kreacja po jednej nocy ląduje na stałe w szafie. Właścicielka wypożyczalni przychodzi z pomocą w takiej sytuacji. Każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Rozmiary od 32 do 50, szeroka gama kolorystyczna, różne kroje i marki. Możemy znaleźć również zestawy mama + córka, a także sukienki dla pań w ciąży. W ofercie znajdziemy kreacje m.in. z Lou, Emo, Guess, Laija, Navia, Asos, Chi Chi London oraz London Rare. 

Na każdą okazję

Wypożyczenie sukienki to świetna opcja na wesela, studniówki, imprezy firmowe, sylwestra czy sesje zdjęciowe. Wypożyczalnia oferuje również suknie na imprezy tematyczne, takie jak Casino Royal, Hollywood czy lata 20. Cena zależy od wartości danej sukienki. Przekrój jest między 100zł a 250zł, średnio wychodzi ok. 150zł. W cenie zwarty jest okres wypożyczenia, najczęściej od czwartku do poniedziałku, a także czyszczenie i naprawa ewentualnych usterek po oddaniu. Każda sukienka jest prana odpowiednimi środkami i zabieramy ją z wypożyczalni czystą, wyprasowaną i gotową do założenia. 

Gdy przekraczamy próg wypożyczalni, wita nas uśmiechnięta obsługa chętna do pomocy w wyborze odpowiedniej sukienki. Lokal jest dość mały, ale bardzo elegancki i przytulny. Mniej więcej raz na tydzień w wypożyczalni pojawiają się nowe sukienki, które zachęcają do powrotów nawet najczęstsze klientki. 

Pomysł narodził się głównie z osobistej potrzeby właścicielki wypożyczalni, a także z jej zamiłowania do ubrań z drugiej ręki.

Wypożyczanie jest bardzo minimalistyczne! Przede wszystkim, płacisz dużo mniej, niż gdybyś chciał tę samą rzecz kupić. Po drugie, nie musisz się przejmować jej przechowywaniem. Po trzecie, nie musisz ponosić dodatkowych opłat za konserwację takiej rzeczy i przejmować się dbaniem o nią na dłuższą metę.„- mówi Magdalena Górecka, właścicielka miejsca.

W trendzie zero waste – nie kupuj, wypożycz!

 Warto zauważyć, że takie wypożyczanie sukienek nie tylko ma pozytywny wpływ na nasze portfele, ale również na nasze środowisko i ekologię. Przemysł odzieżowy przyczynia się do konsumpcji i produkowania największej ilości odpadów. Im dłużej ubranie w obiegu, tym jest bardziej ekologiczne 

Zbliża ci się ważna impreza? Nie kupuj- WYPOŻYCZAJ! 

Wypożyczalnia sukienek „Zadzieram kiecę i lecę”
ul. Henryka Probusa 6
50-242 Wrocław

Godziny otwarcia:
poniedziałek-piątek 12:00-18:00
sobota 11:00-14:00
niedziela ZAMKNIĘTE

Po więcej informacji i kontakt z wypożyczalnią zapraszamy tutaj. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWall of Art- artystyczny happening [Wroclavia]
Następny artykułKoniec z grabieniem liści i dmuchawami we Wrocławiu [STREFY BEZ GRABIENIA]