We Wrocławiu otwiera się nowe miejsce coworkingowe – Cowork2gether!

0
Cowork2gether

Praca z domu nie należy do najłatwiejszych. Oczywiście, ma dużo zalet. Jednak często liczne obowiązki, dzieci, zwierzęta – rozpraszają Nas. Nie łatwo jest się skupić, kiedy widzisz wszechobecny bałagan, słyszysz robotników od rana remontujących obok Twojego okna, a w tle prezenterka telewizyjna informuje o kolejnych wstrząsających wiadomościach ze świata. Dla wszystkich wrocławian pracujących zdalnie, freelancerów czy właścicieli firm, we Wrocławiu otwiera się nowa przestrzeń coworkingowa – Cowork2gether. Biuro znajduje się w Delta Aparthouse przy ulicy Sycowskiej 44.

Coworking to miejsce, w którym nie musisz się już o nic martwić! Nie podpisujesz umów na lata, nie płacisz fortuny i nie martwisz się już o zaplecze socjalne i techniczne. Przychodzisz na gotowe. Dodatkowo masz zapewnione bezpłatne miejsce postojowe. Co jest wyjątkowego w Cowork2gether? 

Wzmocnij Swoją produktywność!

Miejsce, z którego pracujesz powinno wzmacniać Twoją kreatywność i sprawiać, że chcesz pracować. Coworking oferuje przede wszystkim większą wygodę i swobodę działań w porównaniu do biura. Daje także poczucie ładu i uporządkowania, w przeciwieństwie do pracy z domu. Ponadto miejsce zamieszkania przestaje Ci się kojarzyć z deadlinami czy stresem! A staje się strefą prywatną, w której odpoczywasz.

Cowork2gether to idealna przestrzeń dla osób, które stawiają na dynamiczny rozwój. Każdy z Nas jest inny i mamy zróżnicowane potrzeby warunków pracy. Jedni wolą pracę w ciszy, a drudzy potrafią się odnaleźć tylko w hałasie. Niektórzy za to uwielbiają pracować na stojąco albo siedzieć na wielkiej piłce.

Co wyróżnia Cowork2gether? Ty decydujesz kiedy pojawisz się w biurze i ile będziesz chciał w nim spędzić czasu. Nikt nad Tobą nie będzie stał. Do swojej dyspozycji masz: hot desk, biuro serwisowane, silent working.

Dlaczego Cowork2gether to idealne miejsce do pracy? 

W tej niezwykłej przestrzeni coworkingowej nie tylko będziesz miał spokój. To świetne miejsce do spotkań biznesowych, poznawania nowych ludzi i zawierania kontaktów. Stwarza pole do dynamicznego rozwoju firmy.

Cowork2gether oferuje biuro serwisowane oraz powierzchnię coworkingową. Kontakty możesz nawiązać również przy kawie lub na siłowni. Gdyby negocjacje czy spotkania biznesowe miały się przeciągnąć, to możesz wynająć apartament.

Nie może zabraknąć w tej przestrzeni miejsc, w których się odstresujesz. W Cowork2gether dostępne są piłkarzyki oraz strefa relaksu. Niedaleko znajduje się Centrum Korona. Możesz skorzystać z bezpłatnego parkingu oraz rowerowni. Biuro jest czynne także w soboty!

Cowork2gether we Wrocławiu

Cowork2gether we Wrocławiu

Budynek, w którym mieści się biuro Cowork2gether przy ulicy Sycowskiej 44

Możesz sam sprawdzić wyjątkowość oferty biura!

Wpadnij na Dzień Otwarty w Cowork2gether, który odbędzie się 26 marca w godzinach: 12:00-17:00. Biuro mieści się przy ulicy Sycowskiej 44 w budynku Delta ApartHouse.

Więcej informacji: tutaj oraz na Facebooku.

Czytaj także: Wiemy, w którym mieście w Polsce mieszka się najlepiej. Wrocław na podium!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu powstał pierwszy ziemniakomat. Kupisz tu ziemniaki z automatu
Następny artykułBurleska zawita do Wrocławia – „Babylon Breslau”