We Wrocławiu odbędzie się Festiwal Piwa, Wina i Cydru!

0

26 i 27 lutego we Wrocławiu miłośnicy napojów kraftowych będą mieli okazję oddać się przyjemności jaką jest próbowanie wyrobów najlepszych piwowarów, winiarzy i cydrowników z naszego kraju, a wszystko to w towarzystwie doskonałych potraw i ludzi zainteresowanych sztuką warzenia. Każdy znajdzie coś dla siebie.

,,Jesteś piwoszem? Wolisz lampkę wina? A może jesteś wielbicielem soku jabłkowego 18+? Przyjdź, spróbuj a zakochasz się w kraftowych wyrobach” – zapowiadają organizatorzy.

Wystawcy to ludzie, którzy z zamiłowaniem i pasją oddają się swojej pracy. Ich wyroby powstają ze starannością, są unikalne i przepyszne. To gratka dla każdego entuzjasty alkoholowych rarytasów. Jest to również świetna okazja żeby znaleźć oryginalny prezent lub po prostu spróbować nowych smaków.Chmiel, winogrona i jabłka to temat przewodni podczas tych dni.

Wydarzenia towarzyszące: Festiwal Azjatycki, Festiwal Smaków Świata.

Festiwal Piwa, Wina i Cydru

Termin: 26-27.02.2022r.
sobota 12:00 – 20:00
niedziela 12:00 – 18:00

Miejsce: IASE, ul. Wystawowa 1

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Gdzie na piwo rzemieślnicze we Wrocławiu?

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocławska firma YorHomeStory ruszyła z eko akcją: Oddaj stare meble do renowacji i zyskaj na sprzedaży!
Następny artykułPrzy Ostrowie Tumskim stanęła ławeczka dla zakochanych! Z Krasnalami WROC-lovkami
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.