Przy Ostrowie Tumskim stanęła ławeczka dla zakochanych! Z Krasnalami WROC-lovkami

0
fot. Renata Kusztan

O tym, że Wrocław to miasto miłości pisaliśmy już nie raz. W końcu nazwa portalu kochamwroclaw.pl zobowiązuje do nieustannego odkrywania powodów do kochania naszej miejscowości. Jednym z miejsc, które przyciągają zakochane pary jest z pewnością Ostrów Tumski. Można tu podziwiać magiczne iluminacje, przejść przez Mostek Miłości i zaobserwować pracę latarnika. 

Kilka dni temu na Bulwarze Włostowica w pobliżu Ostrowa Tumskiego pojawiła się wyjątkowa ławeczka, która również nawiązuje do miłości do Wrocławia. To WROC-lovka, ozdobiona dwoma zakochanymi krasnalami i wstęgą.

Ławeczka stanęła w dniu inauguracji Wrocławskiego Dnia Dobrych Relacji – Przeciw Samotności. Budowanie relacji jest jedyną, skuteczną metodą walki z samotnością i w tym roku Wrocław właśnie na relacje będzie zwracać szczególną uwagę.

Kto wie może ławka stanie się symbolicznym miejscem oświadczyn zakochanych wrocławian?

P.S. Zdradzę, że w tym miejscu oświadczył się mój mąż 13 lat temu 😉 [red.]

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wrocław dla zakochanych. 5 miejsc na romantyczny spacer [TRASA SPACEROWA] 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu odbędzie się Festiwal Piwa, Wina i Cydru!
Następny artykułWeekendowy powrót gratis w pociągach Kolei Dolnośląskich!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.