Wrocławska firma YorHomeStory ruszyła z eko akcją: Oddaj stare meble do renowacji i zyskaj na sprzedaży!

0

Idea zero waste jest Ci bliska? Troszczysz się o środowisko i zależy Ci na lokalnej społeczności? Akcja wrocławskiej firmy YourHomeStory – Made in Green to kampania, która nie tylko nada Twoim meblom drugie życie! Wysłużona komoda, stolik rodem z lat 90-tych czy niepotrzebny regał kuchenny?

,,Twoje meble mogą zostać całkowicie odmienione i na nowo cieszyć oczy. Poczuj ducha less-waste i razem z nami wspieraj proekologiczne działania. Projekt realizowany jest we współpracy z lokalnymi pracowniami meblarskimi. Stwórz razem z nami coś zupełnie wyjątkowego, dbając tym samym o naszą planetę!” – mówią inicjatorzy akcji.

Akcja Made in Green polega na renowacji mebli we współpracy z lokalnymi pracowniami. Kampania ma na celu wsparcie środowiska oraz polskich rzemieślników. Niechciane meble mogą zyskać drugie życie, angażując tym samym lokalnych wytwórców, ukazując ich kunszt oraz doświadczenie.

Jak dołączyć do akcji renowacji?

Aby przyłączyć się do akcji należy zgłosić swoje meble poprzez wypełnienie formularza. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcia mebli, opis ubytków oraz wymiary.

WAŻNE! Wymiar mebla ma znaczenie – musi zmieścić się na palecie niezbędnej do transportu. Szacunkowo paczka nie powinna przekraczać 80 cm w szerokości, 120 cm głębokości oraz 200 cm wysokości całkowitej wraz z opakowaniem.

Zgłoszenia będą analizowane przez pracownie, meble do wysyłki będą akceptowane lub odrzucane poprzez analizę ich stanu oraz gabarytu.

Wybrane meble zostaną odebrane i dostarczone do pracowni. Odbiór mebli jest całkowicie darmowy. Szacowany termin metamorfozy wynosi około 6 tygodni.

Dbaj o środowisko i zarabiaj!

Przekazując mebel w ręce YourHomeStory nie tylko dbasz o środowisko, ale zyskujesz również dodatkowe korzyści. Firma przekaże Ci 30% wartości sprzedanego elementu wyposażenia. Z uzyskanymi w taki sposób środkami możesz zrobić co tylko zechcesz.

Rabat na zakupy w sklepie, wypłata środków na konto, wsparcie dedykowanej akcji charytatywnej – decyzja należy tylko do Ciebie.

Co istotne firma YourHomeStory nie czerpie zysków z renowacji mebli. Pozostałe 70% kwoty ze sprzedaży trafia do pracowni, która podejmie się odnowieniu starych foteli, komód, czy stołów.

Więcej informacji: kliknij

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Wrocław: Ubrania do oddania we Wroclavii! Pierwszy taki butik cyrkularny na Dolnym Śląsku

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW pobliżu Wrocławia trwa budowa olbrzymiej fabryki chipsów i chrupek!
Następny artykułWe Wrocławiu odbędzie się Festiwal Piwa, Wina i Cydru!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.