Chcecie poczuć, jak pachną idealne walentynki? Przyjdźcie w najbliższą sobotę do Magnolia Park i zdobądźcie jedną z wyjątkowych świec – idealnych na prezent w święto zakochanych. 

Pięknie pachną, znakomicie wyglądają, a do tego są wyrabiane ręcznie. Magnolia Park zadbała o walentynkowy nastrój i 12 lutego przygotowała specjalną akcję, w której do zdobycia będą wyjątkowe, naturalne świece z wosku słonecznikowego – do wyboru będzie kilka zapachów świec. Łącznie do rozdania jest aż 500 takich upominków.

Walentynki to dzień szczególny, dlatego chcemy go celebrować razem z naszymi klientami. W sobotę, dwa dni przed świętem zakochanych, przygotowaliśmy specjalne upominki, które będą idealne jako prezent, ale także jako dekoracja podczas walentynkowej kolacji – mówi Joanna Sawośko-Duda, z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Ręcznie wyrabiane świece są w kolorze jasnoróżowym i zostaną zapakowane w eleganckie pudełka.

Aby zdobyć jeden z 500 walentynkowych upominków od Magnolia Park, wystarczy 12 lutego (sobota) zrobić zakupy w centrum handlowym na kwotę 200 zł (na maksymalnie dwóch paragonach). Świece będzie można odebrać na stoisku promocyjnym, na placu przy salonie Empik.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Serca za zakupy w Arkadach Wrocławskich!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZerwany dach w kościele na Ślęży! Parafia zbiera pieniądze na pokrycie strat
Następny artykułWrocław: Wraca wielki festiwal Restaurant Week. Wiosenne menu zaskakuje! [SZCZEGÓŁY, CENY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.