Serca za zakupy w Arkadach Wrocławskich!

0

W Arkadach Wrocławskich na Walentynki nie trzeba czekać do 14 lutego. Rozpoczną się one już w sobotę 12 lutego i będą połączone ze specjalnie przygotowaną na ten dzień akcją.

Klienci, którzy zrobią zakupy w galerii, będą mogli odebrać balony z helem w kształcie serca. Dodatkową atrakcją dla zakochanych będzie możliwość zrobienia sobie romantycznego zdjęcia na tle kwiatowej ścianki.

Akcja „Rozdajemy serca za zakupy” przeprowadzona zostanie w sobotę 12 lutego, w godz. 10:00-18:00. Każdy, kto w tym terminie zrobi zakupy w Arkadach Wrocławskich za minimum 50 zł (na maksymalnie 3 paragonach), otrzyma balon w kształcie serca dla ukochanej osoby. Jeden klient może odebrać do 5 nagród.

Nagrody będą dostępne w punkcie obsługi akcji, znajdującym się na poziomie 0, w tzw. łezce eventowej. W tym miejscu pojawi się również romantyczna kwiatowa ścianka, która stanie się atrakcyjnym tłem pod walentynkowe zdjęcie.

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej Arkad Wrocławskich.

Więcej informacji: http://www.arkadywroclawskie.pl/wydarzenia/rozdajemy-serca-za-zakupy

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu otwiera się Przesadzarnia! Pierwsza w Polsce lecznica dla roślin
Następny artykułBadania krwi we Wrocławiu – przeprowadź diagnostykę w Naszym Gabinecie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.