fot. www.parafiasulistrowice.pl

W nocy z soboty na niedzielę na skutek bardzo silnej wichury zerwany został dach w kościele na Ślęży. Uszkodzona miedziana blacha na dachu kościoła zmusza do podjęcia prac remontowych.

,,Wiele wysiłku włożyliśmy w trwający 10 lat remont kościoła i przywrócenie jego piękna. Dziś, na skutek uszkodzeń, ze względu na zagrożenie dostania się wilgoci do środka świątyni, musimy niezwłocznie przystąpić do naprawy dachu, odkładając tym samym planowaną renowację okien na późniejszy termin.” – informuje proboszcz kościoła na Ślęży.

fot. www.parafiasulistrowice.pl

Wkrótce parafia otrzyma szczegółowy kosztorys prac naprawczych, jednak już dziś wszystkich miłośników kościoła na Ślęży proboszcz prosi o modlitwę i wsparcie materialne – na konto parafii

BS w Kątach Wrocławskich o/Sobótka
nr konta: 50 9574 1015 2003 0200 1520 0001
z dopiskiem „Ratujmy kościół na Ślęży”

Przy wejściu do kościołów znajdują się również skarbonki, gdzie można składać pieniądze na ten cel.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNajlepsze restauracje na Walentynki we Wrocławiu[TOP 7]
Następny artykułWalentynki we Wrocławiu: Magnolia Park rozda 500 świec z wosku słonecznikowego!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.