W dniach 29 sierpnia – 9 września 2018 roku, odbędzie się piąta edycja Fine Dining Week. Festiwal dedykowany polskiej scenie fine – diningu obejmie swoim zasięgiem sześć miast tj.: Warszawę, Poznań, Wrocław, Kraków oraz debiutujące Łódź i Trójmiasto. Rezerwacje na pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne są dostępne na stronie www.FineDiningWeek.pl, w festiwalowej cenie 119 zł.

Fine Dining Week to wyjątkowe wydarzenie poświęcone sztuce restauracyjnej. Najlepsi szefowie kuchni z blisko 50. fine diningowych restauracji przygotują dedykowane, pięciodaniowe menu degustacyjne, które są opublikowane na łamach www.FineDiningWeek.pl. Wśród uczestników minionych edycji znalazły się restauracje tj. Amber Room, Belvedere, N31 by Robert Sowa czy Genesis. Letnia odsłona Fine Dining Week to przede wszystkim szereg debiutów oraz restauracji z ugruntowaną pozycją na rynku.

We Wrocławiu będziecie mogli skosztować przepysznych dań w poniższych restauracjach:

ENJOY – Hotel Platinum Palace
https://www.facebook.com/HotelPlatinumPalace/

La Maddalena
https://www.facebook.com/LaMaddalenarestauracja/

Olszewskiego 128
https://www.facebook.com/Olszewskiego128/

Uroczysko Święto Stawów
https://www.facebook.com/uroczysko7stawow/

Spieszcie się, bo w niektórych z nich zostały już ostatnie miejsca!

Świadomość, czym jest fine dining, wciąż dopiero rośnie w Polsce. Festiwal służy więc przede wszystkim pokazaniu gościom, czym jest sztuka restauracyjna najwyższej próby. Mają oni okazję na pełne, samodzielne doświadczenie fine diningu, by dzięki temu zrozumieć, na czym naprawdę polega jego ekskluzywność.

Fine Dining Week, to festiwal poświęcony najwyższej próby sztuki restauracyjnej. Wydarzenie ma na celu budowanie świadomości wśród Gości czym tak na prawdę jest sztuka restauracyjna. Festiwal jest organizowany cykliczne przez Restaurant Week. Więcej informacji na stronie internetowej www.FineDiningWeek.pl

Otwarcie rezerwacji: 2 sierpnia 2018
Dress – code: Smart casual+
Czas: 29 sierpnia – 9 września 2018
Miejsce: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Trójmiasto, Łódź
Sponsor Wydarzenia: Martini
Woda Festiwalowa: Kropla Délice

Kropla Délice to oficjalna woda Festiwalu  Fine Dining Week. Jej kompozycja składników mineralnych, idealne nagazowanie oraz elegancka butelka doskonale pasują do wybitnych festiwalowych dań serwowanych przez najlepszych Szefów Kuchni.

Pięciodaniowe doświadczenie restauracyjne w festiwalowej cenie 119 zł!
Do zobaczenia przy stole!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 8 najciekawszych wydarzeń [17-19 sierpnia 2018]
Następny artykułI Parada Psów Wrocławskich
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.