Wraz z organizatorami wydarzenia zapraszamy Was do udziału w I Paradzie Psów Wrocławskich. Paradujemy, aby pokazać jak wspaniałymi przyjaciółmi człowieka są psy. Wszystkie – zarówno kundelki, jak i te rasowe. Każdy ma swoją unikatową naturę i sprawia, że życie człowieka staje się piękniejsze.

Chcemy zachęcić wrocławian do adopcji psów ze schroniska i pokazać, jak wielu naszych czworonożnych przyjaciół potrzebuje wsparcia. Przyjdź ze swoim psem – zapraszamy wszystkich. – mówią organizatorzy z Rady Osiedla Stare Miasto

Zbiórka na Placu Wolności przed Narodowym Forum Muzyki, skąd ulicami Wrocławia uczestnicy przejdą na Wyspę Słodową. Na Wyspie czekać będzie piknik z wieloma atrakcjami dla psów i ludzi.

Termin: 2.09.2018r. godz. 11:00
Zbiórka: Plac Wolności przy Narodowym Forum Muzyki
Cel: Wyspa Słodowa

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2098958396842042/

Wydarzenie objęte patronatem medialnym Kocham Wroclaw oraz Radio Wrocław.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułUczta dla podniebienia w najlepszych restauracjach we Wrocławiu – ruszyły rezerwacje na Fine Dining Week!
Następny artykułBezpłatna komunikacja miejska dla uczniów we Wrocławiu już od 1 września
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.