„Super Czwartki”   to   najnowsza   propozycja   od   Wrocław   Fashion   Oulet   – jedynego centrum outletowego z modą premium na Dolnym Śląsku. Nowy cykl jednodniowych akcji promocyjnych ma odbywać się w każdy ostatni handlowy czwartek miesiąca począwszy od 25 stycznia br. W tych dniach na klientów będą czekać specjalne rabaty oraz dodatkowe atrakcje.

Jeszcze taniej w wybrane czwartki

Z myślą o miłośnikach zakupów i łowcach cenowych okazji Wrocław Fashion Oulet przygotowało dla swoich klientów nowy cykl akcji promocyjnych, które będą obowiązywały w każdy ostatni czwartek miesiąca – wyjątkiem są dni wolne od handlu. W tym roku „Super Czwartki” przypadną zatem w następujących terminach: 25 stycznia, 29 lutego, 28 marca, 25 kwietnia, 23 maja, 27 czerwca, 25 lipca, 29 sierpnia, 26 września, 31 października, 28 listopada i 19 grudnia. W każdym miesiącu na klientów będą czekały wyjątkowe oferty specjalne przygotowywane przez marki posiadające swoje salony w centrum. Na stronie internetowej Wrocław Fashion Oulet będą publikowane listy informujące o promocjach obowiązujących w dany „Super Czwartek”, tak, aby osoby wybierające się do centrum mogły zapoznać się z aktualnymi ofertami i zaplanować zakupy. W ramach nowej akcji proponowanej przez Wrocław Fashion Oulet klienci w najbliższych miesiącach będą mogli liczyć także na przygotowywane okazjonalnie dodatkowe atrakcje i wyjątkowe oferty specjalne dla członków programu lojalnościowego centrum – Fashion Club.

25 stycznia – pierwszy „Super Czwartek” w tym roku

Podczas pierwszego „Super Czwartku” we Wrocław Fashion Oulet klienci mogą spodziewać się atrakcyjnych zniżek w salonach z modą casualową, biznesową i sportową, ale także wyjątkowych ofert specjalnych od marek z bielizną, obuwiem, akcesoriami, a nawet wyposażeniem domu. 25 stycznia osoby odwiedzające wrocławskie centrum outletowe będą mogły np. zakupić 40% taniej drugi tańszy produkt w salonach Pierre Cardin i Brand Collection. Marka Lancerto w tym dniu do każdego garnituru o wartości min. 1 000 zł dołączy w gratisie koszulę oraz muszkę lub krawat. W salonie Puma czekać będzie 30% rabatu na wszystko, a w Reebok -30% na drugą sztukę i -50% na trzecią sztukę na paragonie. Oferty specjalne na najbliższy „Super Czwartek” przygotowały także m.in. takie marki, jak ONLY i Outly czy te z wyposażeniem kuchennym – Tefal WMF i Le Creuset. Atrakcyjne zniżki w tym dniu będzie oferować także lokal serwujący świeże sushi – Wasabi Sushi.

„Super Czwartki” to okazja do nabycia ubrań, butów czy dodatków od najlepszych światowych marek z dodatkowymi zniżkami od już obniżonych cen outletowych. Każdy miesiąc to inne oferty specjalne, a więc szansa na tańsze skompletowanie modnej i stylowej garderoby oraz wyposażenie domu korzystając z oferty ponad 100 salonów znajdujących się we Wrocław Fashion Oulet.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułANGRY BIRDS w Parku Trampolin GOjump – nowa atrakcja NEO już otwarta
Następny artykułMłodzieżowy Dom Kultury przy ul. Kołłątaja już po remoncie [ZDJĘCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.