Kultowa gra Angry Birds już dostępna we wrocławskim Parku Trampolin GOjump! W te ferie GOjump zaskoczył klientów nową atrakcją NEO, na której możecie zagrać w realu m.in. w Angry Birds oraz ponad 20 kultowych gier tematycznych. Solo, w parze, czy rodzinnie będziecie bawić się tu świetnie. Rozgrywka zapewnia mnóstwo ruchu, emocji i zabawy każdemu niezależnie od wieku. To nie wszystko, po rozgrywce na NEO, w GOjump czeka na Was jeszcze 30 innych atrakcji. To idealne miejsce na rodzinny weekend lub feriowy wypad. 

Czym jest atrakcja NEO w GOjump?

Neo to interaktywna gra łącząca aktywność fizyczną w realu z wirtualną grą wyświetlą na ogromnym ekranie. Ponad 20 gier tematycznych w tym wszystkim znane i lubiane ANGRY BIRDS i aż 3 kategorie gier (sportowe, edukacyjne, rozrywkowe) sprawią, że możecie szaleć tam godzinami. Z NEO nie ma nudy, a ruchu jest dużo. To świetna atrakcja dla dzieciaków, młodzieży i dorosłych.

Zaciekawiliśmy Cię? Możesz zarezerwować tańszy bilet do parku na www.wroclaw.gojump.pl i sam przetestować atrakcję.

Jakie atrakcje znajdziesz jeszcze w GOjump?

Dużych emocji dostarczy Ci atrakcja GOjump HEROEZ, na której będziesz miał okazję pokonać różnorodne przeszkody w jak najkrótszym czasie. Po rozgrywce na GOjump HEROEZ powspinasz się na strefie wspinaczki GOjump PRZYGODA lub odpoczniesz w ogromnym basenie z gąbkami, do którego wskoczysz sam lub wpadniesz po walce na równoważni.

Znajdziesz tu również sekcję zjeżdżalni pontonowych, arena do gry w zbijaka, tor przeszkód GOninja, kosze do wsadów jak z NBA wraz z licznikami punktów. Nie zabraknie też ogromnej strefy trampolin, na których, każdy poczuje jak odrywa się od codzienności. 

A co po zabawie?

Pizza, pyszne zapiekanki i odjazdowe ciasto, a do tego gorące lub orzeźwiające napoje. Wszystko to, znajdziesz w wygodnej strefie kawiarnii GOcafe. To tu odpoczniesz po szaleństwie na atrakcjach. Przestrzeń została zaprojektowana tak byś mógł/mogła spędzić tu czas wygodnie. Siedząc w kawiarnii możesz też obserwować zabawę swoich pociech w parku, jeśli sam/a nie bierzesz w niej udziału.

A gdyby wrażeń było mało…

Tuż obok GOjump znajduje się drugi park rozrywki GOair Powietrzne Miasto. Możesz zakupić bilet łączony i szaleć nie tylko na trampolinach, ale i na dmuchanych poduchach w GOair. W obu parkach każdy znajdzie coś dla siebie. W GOair znajdziesz ponad 20 atrakcji, które zapewnią doskonałą zabawę dzieciakom i dorosłym: tory przeszkód, eliminator, wieża do skoków, ogromne zjeżdżalnie czy przeszkody rodem z programu Wipe Out. To idealne miejsce na zabawę z rodziną lub znajomymi.

Jeśli jeszcze nie byłeś/aś w GOjump koniecznie odwiedź bo naprawdę warto. To świetny sposób na aktywny czas spędzony we Wrocławiu. Bilety kupisz taniej na www.wroclaw.gojump.pl

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPomaganie może być fajne, czyli najciekawsze wrocławskie akcje WOŚP!
Następny artykuł„Super Czwartki” – 25 stycznia Wrocław Fashion Outlet startuje z nowym cyklem akcji promocyjnych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.