Rusza Kino Letnie na Dachu Renomy [BEZPŁATNE POKAZY]

0

Sezon na Kino Letnie w plenerze trwa w pełni. W lipcu każdy weekend oferował wiele seansów filmowych w różnych lokalizacjach – nie inaczej będzie w sierpniu.

Urban Garden Wrocław, DCF – Dolnośląskie Centrum Filmowe oraz Renoma połączyły siły by zorganizować kolejny cykl bezpłatnych prezentacji filmowych. Kino Letnie na Dachu Renomy rozpoczyna się w pierwszą sobotę sierpnia o godzinie 21.30 i trwać będzie cały miesiąc.

Motywem przewodnim Kina Letniego będzie Slow Life, relacja człowieka z naturą oraz poszukiwanie wewnętrznej równowagi.

Termin: 03.08.2019, godz. 21:30
Tytuł: KRÓLOWIE LATA

Reż. Jordan Vogt – Roberts, USA 2013 / 95’

W akcie buntu trzech nastolatków postanawia wyprowadzić się do wybudowanego przez nich samych domu w lesie. Chłopcy budują dom i żyją w nim jak królowie. Wszystko się komplikuje, kiedy w leśnym domku pojawia się Kelly – ich wspólny obiekt westchnień.

Termin: 10.08.2019, godz. 21:30
Tytuł: LATO W PROWANSJI

Reż. Rose Bosch, Francja 2014 / 105’

Mieszkający w Paryżu Lea i Adrian są typowymi nastolatkami – nieco zagubieni, zbuntowani, nierozłączni ze swoimi tabletami i smartfonami. Gdy okazuje się, że małżeństwo ich rodziców wisi na włosku, zostają wysłani z młodszym braciszkiem na południe Francji, do dziadka, którego z powodu rodzinnych konfliktów nie wiedzieli od lat. Paul okazuje się dziarskim, choć nieco zrzędliwym starszym panem. Dziadek zafunduje wnukom-mieszczuchom twardą lekcję życia, organizując im niezwykłe wakacje, których nigdy nie zapomną.

Termin: 17.08.2019, godz. 21:30
Tytuł: SZCZĘŚLIWY LAZZARO

Reż. Alice Rohrwacher, Francja, Szwajcaria 2018/ 125’

Nieznający ironii, występku ani fałszu Lazzaro jest wcieleniem najszlachetniejszej dobroci, przez wszystkich uznawanej jednak za zwykłą głupotę. Kiedy udzieli schronienia znudzonemu synowi arystokratki, ten postanowi dla zabawy wykorzystać naiwność wieśniaka.

Termin: 24.08.2019, godz. 21:30
Tytuł: BYŁ SOBIE LAS

Reż. Luc Jacquet, Francja 2015 / 78’

„Był sobie las” to zachwycająca wizualnie podróż do świata natury, w głąb tajemniczych lasów deszczowych Peru i Gabonu, pokazująca największe cuda tamtejszej fauny i flory. Przewodnikiem widzów po lasach tropikalnych jest ceniony francuski przyrodnik Francis Hallé. Zdjęcia do dokumentu kręcone były od czerwca do listopada 2012. Twórcy wykorzystali zarówno tradycyjne kamery, jak i drony, które pozwoliły na sfilmowanie pełnej panoramy amazońskiej przyrody.

Termin: 31.08.2019, godz. 21:30
Tytuł: POKAZ NIESPODZIANKA

Film zostanie wybrany drogą głosowania na Facebooku.

Organizator zastrzega, że ilość miejsc siedzących jest ograniczona i decyduje kolejność przyjścia. Za ofertę barową odpowiada Urban Garden.

Link do wydarzenia: kliknij

Czytaj również:
Kina plenerowe we Wrocławiu [LISTA WSZYSTKICH MIEJSC] [2019]

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBohater z wrocławskiego zoo-uratował 7 letniego Krzysia z łap niedźwiedzia![TYLKO NA WWW.KOCHAMWROCLAW.PL]
Następny artykułPlanetarium przy Instytucie Astronomicznym zaprasza na letnie pokazy!