Rozsmakuj się w pięknie w Art Restauracji [POLECAMY]

0

Jak zmienić zwykłe imieniny w prawdziwie elegancki bankiet? Jak uczcić zawodowy sukces lub mistrzowską obronę pracy? Jak nacieszyć się rocznicą ślubu, unikając zbędnych przygotowań i sterty naczyń w kuchni? Poczuj ciepło i radość płynące ze spotkań z bliskimi w najpiękniejszych wnętrzach Art Hotelu i Restauracji.

To miejsce, które nieprzerwanie od 1996 roku oczarowuje swoich gości nieprzeciętnymi potrawami i wysmakowanym wystrojem. Dwie odrestaurowane kamienice kryją w sobie wnętrza pełne historycznych detali i dzieł lokalnych artystów oraz rodzinną atmosferę tworzoną przez wieloletnich pracowników.

Zespół doświadczonych kucharzy, z szefem kuchni Grzegorzem Pomietło na czele, wspierani przez talent mistrza cukiernictwa Krzysztofa Parysa, każdego dnia wyczarowują dania pełne pasji i lokalnego sznytu. To tu – w ramach projektu Dawny Smak Wrocławia – skosztujesz potraw, które ponad sto lat temu królowały w najlepszych wrocławskich restauracjach. Tak jak przed wiekiem bywalcy lokali gastronomicznych uwielbiali zupę orkiszową z klopsikami drobiowymi czy pierogi z szyjkami rakowymi, tak dziś w Art Restauracji podobnym menu możesz zaskoczyć swoich najbliższych.

Nie ma wszak nic przyjemniejszego niż toast wzniesiony z najbliższymi, przy wyśmienitym jedzeniu, w pełnych klasy wnętrzach i pod dyskretnym okiem profesjonalnej obsługi. Spotkajmy się w Art Restauracji. Z okazją czy bez okazji!

Lokalizacja: 
ART HOTEL ****,
ul. Kiełbaśnicza 20,
50-110 Wrocław

tel. +48 661 120 300
email: rezerwacja@arthotel.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCo zrobić z choinką po świętach? Nie wyrzucaj – podziel się!
Następny artykułWe Wrocławiu powstaje nowa automatyczna myjnia tramwajowa!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.