Styczeń to doskonały czas na zimowe podróże, a mieszkańcy Wrocławia mają szeroki wybór tanich kierunków lotów do różnych zakątków Europy. Przeglądając oferty linii lotniczych, możemy zauważyć kilka atrakcyjnych opcji na początek nowego roku.

Oto kilka propozycji tanich kierunków lotów z Wrocławia na styczeń:

Wenecja, Włochy

Jeśli marzysz o magicznym weekendzie we włoskim stylu, oferta lotów do Wenecji w styczniu jest doskonałą okazją. Wylot planowany jest na poniedziałek, 8 stycznia, a powrót zaplanowano na piątek, 12 stycznia. To doskonała okazja, aby delektować się urokami malowniczych kanałów, zabytkowych mostów i niepowtarzalnej atmosfery tego włoskiego miasta.

WYLOT: poniedziałek, 8 stycznia
POWRÓT: piątek, 12 stycznia

Mediolan, Włochy

Mediolan to mekka zakupów, sztuki i kultury. Linie lotnicze oferują wyjazd do tego modnego miasta we środę, 10 stycznia, a powrót planowany jest na niedzielę, 14 stycznia. Bądź gotów na fascynujące zwiedzanie muzeów, sklepów z najnowszymi trendami mody oraz delektowanie się kulinarnymi doznaniami włoskiej kuchni.

WYLOT: środa, 10 stycznia
POWRÓT: niedziela, 14 stycznia

Londyn, Wielka Brytania

Dla miłośników kultury anglosaskiej oraz wielkomiejskiego życia, loty do Londynu są dostępne w czwartek, 18 stycznia, a powrót przewidziano na niedzielę, 21 stycznia. Londyn w styczniu oferuje niepowtarzalną atmosferę, wypełnioną zimowymi iluminacjami, tradycyjnymi targami i unikalnymi atrakcjami turystycznymi.

WYLOT: czwartek, 18 stycznia
POWRÓT: niedziela, 21 stycznia

Pafos, Cypr

Dla tych, którzy marzą o słońcu i relaksie, oferta lotów do Pafos na Cyprze może być doskonałą opcją. Planowany wylot to poniedziałek, 8 stycznia, a powrót – sobota, 13 stycznia. Pafos słynie z pięknych plaż, zabytków archeologicznych i ciepłego klimatu, co sprawia, że jest to idealny kierunek na odpoczynek od zimowej aury.

WYLOT: poniedziałek, 8 stycznia
POWRÓT: sobota, 13 stycznia

Oslo, Norwegia

Dla miłośników skandynawskiego klimatu i pięknych krajobrazów, Oslo to świetna opcja. Loty planowane są na niedzielę, 8 stycznia, a powrót przewidziano na środę, 13 stycznia. Oslo oferuje unikalne połączenie nowoczesności z tradycją, a zima dodaje miastu magicznego uroku.

WYLOT: niedziela, 8 stycznia
POWRÓT: środa, 13 stycznia

Sofia, Bułgaria

Ostatnia propozycja to podróż do Sofii, stolicy Bułgarii. Wylot zaplanowano na piątek, 19 stycznia, a powrót na niedzielę, 21 stycznia. Sofia zaskakuje swoimi kontrastami – od historycznych zabytków po nowoczesne dzielnice, a niskie ceny sprawiają, że jest to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zobaczyć coś unikalnego.

WYLOT: piątek, 19 stycznia
POWRÓT: niedziela, 21 stycznia

Podsumowując, styczeń jest doskonałym miesiącem na zorganizowanie krótkiej przerwy i odkrycie nowych miejsc. Dzięki dostępnym tanim lotom z Wrocławia, można zrealizować marzenia o podróżach bez konieczności nadmiernego obciążenia portfela. Odkryj uroki różnych kultur i krajobrazów, wybierając jeden z tych fascynujących kierunków lotów na styczeń.

Ceny aktualne na dzień: 2 stycznia 2024.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułCo zrobić z choinką po Świętach? Poradnik dla mieszkańców
Następny artykułOgromne zainteresowanie Nocnym Wrocław Półmaratonem – 7 tys. zapisów w dobę 
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.