„Proud to be a woman”! Wyjątkowe BEZPŁATNE wydarzenie dla kobiet w pięknej przestrzeni Kandara SPA i Holmes Place OVO

0

Zabiegane, zatroskane, z milionem myśli na sekundę, robiące wiele rzeczy na raz – takie są właśnie kobiety. Żyjąc w ciągłym biegu i stresie, zapominają o tym, aby zadbać o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne. 26 kwietnia odbędzie się dla nich bezpłatne, wyjątkowo ważne spotkanie Proud to be a woman. To okazja, aby posłuchać specjalistów o zdrowiu oraz przetestować na własnej skórze niektóre zabiegi.

Na wydarzeniu, w budynku OVO Wrocław pojawi się wielu ekspertów. Organizatorzy- Kandara SPA i Holmes Space pragną, aby kobiety odnalazły równowagę pomiędzy ciałem i duszą oraz posłuchały, jak mogą zadbać o swoje zdrowie. Artykuł powstał ze współpracy z VitMeUp. Eksperci z kliniki pojawią się na spotkaniu, aby podzielić się fachową wiedzą.

Idea warta inspiracji

Inspiracją organizatorów Proud to be a woman jest kobieca siła. Spotkanie ma pomóc kobietom odnaleźć balans, zrównoważyć potrzeby fizyczne i psychiczne. Dla Kandara SPA oraz Holmes Space ważne jest holistyczne podejście do człowieka – spójność pomiędzy duszą a ciałem.

Wydarzenie odbywa się w wyjątkowym miejscu – w samym centrum miasta w budynku OVO. Mimo takiej lokalizacji możemy doświadczyć tu oddechu i oderwania od zgiełku ulic. Znajdziemy tu oprócz hotelu, centrum spotkań – Holmes Place Fitness (miejsce premium) oraz Kandara SPA, w których możemy doskonalić zarówno ciało jak i umysł. Chcemy pokazać siłę kobiet. – mówi pani Agnieszka z Holmes Place, organizatorka eventu.

 

– Otwieramy drzwi, chcemy pokazać jak wyglada nasza przestrzeń i z czego można korzystać na codzień – basen, siłownia, centrum SPA, trenerzy personalni. – dodaje organizatorka.

Na uczestników wydarzenia czeka wiele atrakcji. Oprócz możliwości wzięcia udziału w bezpłatnych prelekcjach, każdy otrzyma paczkę z prezentami, a także będzie mógł zrelaksować się w strefie SPA i wellness oraz skorzystać z konsultacji ze specjalistami z zakresu zdrowia i urody. W evencie może wziąć udział każda kobieta, dolna granica to 16 r.ż., górnej nie ma.

– Wracamy do tej formuły wydarzeń prokobiecych. Mają one inspirować kobiety do zdrowego stylu życia […] Proud to be a woman będzie mocno podkreślać równowagę pomiędzy umysłem a ciałem. […] Nasze prelegentki są niesamowicie inspirujące i prowadzą też wspaniałe biznesy i myślę, że od takich kobiet będzie można czerpać dużo inspiracji i siły – opowiada pani Zofia Piotrowska-Szymik z Kandara SPA.

Co zyskasz dzięki spotkaniu Proud to be a woman?

Do dyspozycji uczestniczek będą darmowe porady m.in. trenerów personalnych, kosmetyczek, dermatologów, czy fizjoterapeutów. Warto skorzystać także z masaży czy z zabiegu modelowania twarzy. Zaprezentowane zostaną techniki relaksacyjne, które będzie można wykonać w domu. Nie zabraknie również trendów i nowości kosmetycznych. Dodatkowo panie będą mogły zapoznać się z ofertą wellness i spa.

Podaruj sobie długie życie!

We Wrocławiu jest niewiele miejsc, w których można skorzystać z komory hiperbarycznej. Na spotkaniu Proud to be a woman pani Magda z Weź Oddech opowie o jej działaniach. Uczestniczki dowiedzą się, kto może skorzystać z tlenoterapii i o jej wpływie na ciało i umysł człowieka.

Ciekawostka: tlenoterapia wspiera pracę serca oraz przyspiesza okres odnowy i rekonwalescencji po przebytych urazach, wypadkach, operacjach.

Po części wykładowej będzie można (przez 20 minut) przetestować komorę hiperbaryczną. Te panie, które nie zdążą wypróbować jej działania, mogą odwiedzić gabinet na ulicy Krakowskiej 41e i skorzystać z pełnej oferty.

Bądź dumna z tego, że jesteś kobietą!

Podczas Proud to be a woman będzie można skorzystać z porad i badań przeprowadzonych przez trychologa z VitMeUp, który komputerowo sprawdzi stan skóry głowy i strukturę włosa. Bezpłatnie będzie można zrobić pomiar cukrów oraz ciśnienia.

Pan Arkadiusz Bujas (właściciel klinik VitMeUp) opowie o koncepcji piękna od środka, o koncepcie długowieczności, zdrowym stylu życia i diecie. Uczestniczki dowiedzą się, jak ważne są badania profilaktyczne. Nie zabraknie także dawki wiedzy o witaminach, których nie powinno brakować w organizmie, aby ciało i samopoczucie były w dobrym stanie.

Jak wygrać ze stresem?

-Dzisiaj ładujemy nasze telefony i samochody energią, ale bardzo często zapominamy o sobie i byłoby dobrze zadbać o siebie – mówi Magdalena Filcek twórczyni Vinci Power Nap

Pani Magda opowie o innowacyjnej technologii, pierwszej na świecie, która dotyczy wellbeingu.  System Vinci Power Nap® (drzemki w ciągu dnia w specjalnie zaprojektowanym środowisku) służą do szybkiej redukcji stresu oraz regeneracji ciała i odświeżenia umysłu. Neuroarchitektura wnętrza koi wszystkie zmysły jednocześnie i  pozwala na odzyskanie utraconej energii oraz wydajności w ciągu dnia, dzięki czemu zwiększa się nasza efektywność, kreatywność, koncentrację oraz pamięć.

Podczas wydarzenia będzie można doświadczyć zero gravity position w otoczeniu lasu, z zapachem świeżo skoszonej trawy i ciszą wokół. Czeka na Was całkowity relaks i ukojenie nerwów.

Ciekawostka: wiedzieliście, że drzemka w ciągu dnia (w odpowiednich warunkach i czasie trwania) poprawia sen w nocy?

Magdalena Filcek – autorka Vinci Power Nap

Nie czekaj!

Wydarzenie ma ograniczoną ilość osób (do 100), dlatego trwają na nie zapisy w recepcji Kandara SPA pod numerem telefonu 883 311 954 oraz mailowo recepcja.spa@kandara.pl.

26 kwietnia od godziny 17:30 do 19:30 odbędą się wykłady, a do 21:00 potrwają bezpłatne zabiegi w Kandara SPA, konsultacje w Holmes Place, sesje w komorze hiperbarycznej, rozmowy z ekspertami.

proud to be a woman
Fot. fb\Kandara SPA

Czytaj także: Jak dawniej leczono choroby we Wrocławiu? Jak radzimy sobie z nimi dziś? Nowy cykl o ZDROWIU na Kocham Wrocław!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRegulamin Konkursu: Black Diamonds
Następny artykułMoc atrakcji z okazji Dnia Ziemi we Wroclavii