Primark otworzy sklep we Wrocławiu! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]

0

Znana, międzynarodowa marka odzieżowa Primark zapowiedziała we wtorek, 25 stycznia otwarcie dwóch kolejnych sklepów w Polsce. Tym razem we Wrocławiu i Łodzi.

We Wrocławiu na lokalizację swojego salonu Primark wybrał galerię handlową Magnolia Park przy ul. Legnickiej. Dołączą one do ogłoszonych wcześniej salonów w Krakowie i Katowicach, zwiększając tym samym liczbę zapowiedzianych otwarć sklepów Primark w Polsce do czterech.

Sukces poprzednich otwarć, po wejściu sieci na polski rynek w 2020 r., pokazał, że unikalna formuła Primark, a w tym moda, artykuły gospodarstwa domowego oraz kosmetyki w korzystnych, niskich cenach trafiają w gusta polskich klientów.

Wiemy, że mamy wielu fanów Primark w Polsce od momentu, kiedy otworzyliśmy sklep w Warszawie w 2020 r. i byliśmy zachwyceni reakcją klientów na otwarcie naszego sklepu w Poznaniu w zeszłym roku. Nowe umowy najmu stanowią ważne uzupełnienie naszego portfolio i cieszymy się, że będziemy mogli dalej się rozwijać i oferować unikalną ofertę Primark jeszcze większej liczbie klientów – mówi Maciej Podwojski, Lead w Primark na Polskę, Słowenię oraz Czechy.

Otwarcia obu sklepów zaplanowano na koniec 2023 roku.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWirtualna podróż – wystawa VR w Centrum Korona
Następny artykułPonad 6 tysięcy posiłków uratowali klienci Wroclavii
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.