Wirtualna podróż – wystawa VR w Centrum Korona

0

Połączenie pokazu w technologii VR oraz tradycyjnej fotografii wielkoformatowej – taką propozycję na czas ferii zimowych przygotowało Centrum Korona. Wydarzeniu towarzyszyć będzie spotkanie z podróżnikiem Victorem Borsukiem, konkurs z nagrodami oraz fotograficzne wyzwanie podróżnicze.

 Już w sobotę 29 stycznia w Centrum Korona zostanie otwarta niezwykła wystawa podróżnicza, której część powstała w technologii Virtual Reality, czyli wirtualnej rzeczywistości. Organizatorzy wystawy spróbują udowodnić, że wirtualna podróż po niedostępnych na co dzień dla turystów rejonach Polski może pozostawić realne i niezapomniane wrażenia.

Drugą część wystawy stanowić będą wielkoformatowe zdjęcia, które odkryją przed zwiedzającymi niezwykłe miejsca we Wrocławiu i okolicach. Z lokalizacjami przedstawionymi na fotografiach związane będzie wyzwanie podróżnicze: wystarczy je odwiedzić, zrobić sobie zdjęcia na ich tle i wysłać je do Centrum Korona, aby zyskać możliwość wygrania karty podarunkowej o wartości aż 2 000 zł. Szczegóły wyzwania oraz regulamin akcji będzie można znaleźć na Facebooku oraz stronie internetowej Centrum Korona.

W dniu otwarcia wystawy o godz. 13:00 i 16:00 na klientów będzie również czekać pełen pasji, podróżnik i fotograf – Victor Borsuk, który opowie o swoich niezwykłych wyprawach. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o poszczególnych zakątkach świata, a także zaczerpnąć inspiracji i zaplanować swoją wymarzoną podróż. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych. W każdą sobotę i niedzielę na ekspozycji pojawią się specjalne tablety, na których dzieci będą mogły zagrać w specjalnie przygotowane dla nich gry interaktywne. Ich celem jest wzbudzenie w najmłodszych zainteresowania turystyką i pasji podróżniczej. Wystawa potrwa do 12 lutego. Zwiedzanie ekspozycji oraz udział w atrakcjach będą bezpłatne.

Ale to jeszcze nie wszystko. Odwiedzający wystawę będą mieli również szansę na zrobienie sobie pamiątkowych zdjęć w instaspocie, w którym pojawi się kultowy Volkswagen „ogórek” oraz mnóstwo akcesoriów prawdziwego odkrywcy. Zdjęciami warto pochwalić się na Facebooku Centrum Korona i wziąć tym samym udział w konkursie z nagrodami. Na autorów najciekawszych zdjęć czekać będą wydane przez centrum przewodniki po Dolnym Śląsku oraz karty podarunkowe o wartości 30 zł.

Wydarzenie zostanie dostosowane do obowiązujących obecnie wymogów sanitarnych. Wszyscy uczestnicy powinni pamiętać o zachowaniu bezpiecznej odległości od innych osób oraz zasłonięciu ust i nosa. W trosce o jeszcze większe bezpieczeństwo organizatorzy zalecają również dezynfekcję rąk – w tym celu na terenie centrum umieszczono dozowniki ze specjalnym płynem.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł01. Bloki PRL-u – adwokat diabła. Urbanistyka – czyli po co głowić się nad zaprojektowaniem osiedla?
Następny artykułPrimark otworzy sklep we Wrocławiu! [SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY]