Zbliża się kolejna edycja Potańcówki Wrocławskiej, która odbędzie się w najbliższą sobotę, 22 lipca, na placu Wolności. Ta miejska zabawa taneczna rozpocznie się o 18.00 i potrwa do 23.00.

Termin potańcówki pokrywa się z festiwalem Nowe Horyzonty, który przyciąga do Wrocławia miłośników muzyki filmowej. Dlatego nie mogło zabraknąć tematu filmowego podczas tej potańcówki. Będziemy mieli okazję usłyszeć utwory z filmów sprzed lat oraz z nowych seriali. Tym razem to sami uczestnicy zabawy będą mogli wybrać repertuar. W komentarzach pod specjalnym postem pojawiły się prośby o hity z takich filmów jak „Sobotnia gorąca noc”, „Blues Brothers” czy „Mamma Mia”.

Potańcówka Wrocławska to doskonała okazja do spotkań i świetnej zabawy. Na tej imprezie bawią się zarówno młodsze, jak i starsze pokolenia wrocławian oraz goście odwiedzający Wrocław podczas wakacyjnych podróży.

Organizatorzy zadbają, aby dla uczestników zabawy był dostępny jak zwykle napój wodny z owocowymi dodatkami od MPWiK Wrocław. Zachęcamy uczestników, aby mieli ze sobą bidony lub wielokrotnego użytku butelki, które można bezpłatnie napełnić w barze z wodą (to przyjazne dla środowiska rozwiązanie, o które dbamy wspólnie).

Plac Wolności jest dostępny dla wszystkich, a wraz z Miejskim Biurem Wrocław bez Barier została przygotowana strefa wypoczynku dla osób o szczególnych potrzebach.

Na miejscu będą również foodtrucki z przekąskami, wokół których powstanie mini strefa gastronomiczna. Można także skorzystać z wygodnych leżaków w wydzielonej strefie relaksu, aby zebrać siły na dalszą zabawę.

Organizatorem Potańcówek Wrocławskich jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Regulamin imprezy można znaleźć na stronie www.wcrs.pl.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMagazyn samoobsługowy jako miejsce do przechowywania
Następny artykułInwestycja Czysta 4 osiągnęła stan surowy otwarty!
Odkryj Wrocław na nowo