Magazyn samoobsługowy jako miejsce do przechowywania

0

Szukasz powierzchni magazynowej do przechowywania swoich rzeczy? Bez względu na to, czy poszukujesz bezpiecznej komórki lokatorskiej, alternatywy piwnicy, garażu, komórki w bloku czy szukasz miejsca do przechowywania mebli na czas remontu, czy też jesteś właścicielem firmy i potrzebujesz znaleźć miejsce do magazynowania towaru – self storage może Ci się spodobać. Sprawdź co oferuje Less Mess Storage.

Magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

Less Mess Storage posiada w Polsce 12 oddziałów – dwa z nich znajdują się we Wrocławiu. Oddział przy ulicy Czekoladowej 89 – https://www.lessmess.storage/wroclaw-czekoladowa/ – jeden z największych self storage w Polsce. Jest to oddział zlokalizowany bezpośrednio przy zjeździe z autostrady, blisko centrum handlowego. Prócz tradycyjnych magazynów samoobsługowych, w obiekcie znajdują się również pomieszczenia typu drive up.

Magazyn na wynajem – dla kogo?

Najem magazynów samoobsługowych stanowi idealne rozwiązanie zarówno przy organizacji remontu – do przechowywania mebli, przedmiotów gabarytowych, aby nie przeszkadzały w trakcie trwania prac lub wartościowych rzeczy w czasie, gdy ekipa remontowa zostaje sama w domu, jak również w roli bezpiecznej komórki lokatorskiej do magazynowania rzeczy sezonowych. Świetnie sprawdzi się również w przypadku długotrwałych wyjazdów (gdy chcesz wynająć swoje mieszkanie, a swój dobytek potrzebujesz przechować w bezpiecznej przestrzeni magazynowej), a także dla właścicieli firm. Self storage jest zatem propozycją bardzo uniwersalną.

Magazyny samoobsługowe dają szerokie możliwości – niemożliwe jest wymienienie wszystkich sposobów na ich wykorzystanie. W Less Mess Storage możliwy jest zarówno krótko-, jak i długotrwały najem. Jeżeli poszukujesz miejsca do magazynowania na kilka dni np. trakcie remontu, przeprowadzki, krótkiego wyjazdu – możesz wynająć pomieszczenie magazynowe na okres tygodnia. Jeśli natomiast potrzebujesz miejsca przez dłuższy czas – np. do przechowywania przedmiotów sezonowych, przy dłuższych wyjazdach, do magazynowania towaru, dokumentów czy materiałów reklamowych – możesz podpisać z Less Mess Storage umowę na okres miesiąca lub czas nieokreślony z 30-dniowym okresem wypowiedzenia.

Nowoczesne systemy bezpieczeństwa i optymalne warunki

Magazyny na wynajem są zabezpieczone nowoczesnymi systemami bezpieczeństwa takimi jak monitoring czy system kontroli dostępu. Nie musisz zatem obawiać się, iż przechowywane przez Ciebie rzeczy dostaną się w niepowołane ręce. W każdym pomieszczeniu panują optymalne warunki do magazynowania. Wszystko to stanowi zdecydowaną przewagę self storage nad piwnicami, garażami czy komórkami w blokach.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZaburzenia snu – czy medyczna marihuana może Ci pomóc?
Następny artykułPotańcówka Wrocławska w rytmie filmowych hitów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.