Posadź drzewko dla swojego dziecka. Rusza kolejna edycja WROśnij we Wrocław

0

Ruszyły zapisy na wiosenną edycję akcji„WROśnij we WROcław”. Miasto zaprasza rodziny najmłodszych wrocławian urodzonych w latach 2021-2022, aby posadzić drzewko, które uhonoruje pojawienie się na świecie ich dziecka.

Wydarzenie odbędzie się w dniu 23.04.2022r. w dwóch lokalizacjach – na skwerze przy ul. Tczewskiej oraz w Parku Na Skraju (Brochów, ul. Koreańska/Brochowska). Wspólnie zasadzonych zostanie kolejnych 300 drzew, które zazielenią Wrocław i upamiętnią narodziny małych wrocławian.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie piknik rodzinny z atrakcjami dla dzieci i rodziców.

Chętni – rodzice, ale też inni bliscy – którzy chcą zgłosić dziecko do udziału w „WROśnij we WROcław”, powinni zarejestrować się na stronie Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego (tutaj) poprzez formularz zgłoszeniowy.

Można zrobić to od dzisiaj do 18 kwietnia, lub do wyczerpania zapasu drzewek. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułAula Leopoldina ponownie otwarta. Zyskała nowy blask po niemal siedmioletnim remoncie
Następny artykułNoclegownia w Hali Orbita będzie zamknięta. Zniknie 350 łóżek dla uchodźców z Ukrainy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.