Port Popowice: mieszkania z widokiem na park [NOWE LOKALE, ZDJĘCIA]

0

Oferta wrocławskiego dewelopera powiększyła się o kolejne 144 mieszkania w inwestycji Port Popowice. Lokale z widokiem na Park Zachodni znajdują się w budynku B, aktualnie realizowanego etapu. Wkrótce rozpoczną się tu prace budowlane, prowadzone przez generalnego wykonawcę spółkę Erbud.

Inwestycja Port Popowice to wspólne przedsięwzięcie spółek Vantage Development oraz Rank Progress. Projekt realizowany jest na terenie dawnego portu z ponad 100-letnią historią. Jak planują inwestorzy w ciągu najbliższych 10 lat obszar przy ul. Wejherowskiej oraz Białowieskiej przejdzie całkowitą transformację. Powstać tu ma ok. 2,5 tysiąca mieszkań, przestrzenie biurowe oraz strefy rekreacyjne. Port Popowice będzie więc projektem kompletnym, zapewniającym jego mieszkańcom wygodny dostęp do niezbędnych usług oraz miejskich rozrywek. Inwestycja pozostanie otwarta, aby każdy wrocławianin mógł swobodnie korzystać z terenów rekreacyjnych, zlokalizowanych przy Odrze.

Szerszy wybór mieszkań

Do oferty Vantage Development trafił właśnie długo wyczekiwany budynek B z malowniczym widokiem na Park Zachodni. Klienci będą mogli wybierać  ze 144 mieszkań  o powierzchni od 29 do 106 m2, część lokali posiada przestronne balkony i tarasy (od 8 do 104m2), z których będzie można podziwiać widok na tereny zielone.

Budynek o zabudowie kaskadowej, sięgać będzie 8. piętra w najwyższym i 3. w najniższym punkcie. Za jego projekt odpowiadają architekci z renomowanej Pracowni Projektowej Maćków. Planujemy, że zakończenie realizacji budynku nastąpi w 4 kwartale 2020 roku, wtedy też pierwsi mieszkańcy otrzymają klucze – mówi Joanna Kubiak, Dyrektor Działu Sprzedaży i Marketingu.

Do ich dyspozycji będą komórki lokatorskie, które znacznie ułatwiają organizację przechowywania oraz pomieszczenia na jednoślady. W garażu podziemnym znajdować się będą 154 miejsca postojowe, deweloperzy przewidzieli także 49 miejsc naziemnych (w tym również  dla osób niepełnosprawnych).

Obecnie w ofercie inwestycji Port Popowice znajduje się łącznie ponad 300 lokali, co gwarantuje swobodny wybór wymarzonego mieszkania.

Życie w porcie

Dawny Port Popowice z własnym połączeniem kolejowym powstał pod koniec XIX wieku i szybko stał się jednym z najważniejszych punktów na odrzańskiej drodze wodnej. W latach 60. na jego terenie powstały silosy, które w grudniu 2018 roku zostały w spektakularny sposób wyburzone przez inwestorów. Działała tu także tzw. Fabryka Domów, która dostarczała budulec dla powstającego w latach 70. osiedla Popowice.

Zapomniany i zaniedbany teren zamkniętego portu zyska wkrótce nowe życie dzięki inwestycji Vantage Development oraz Rank Progress. Lokalizacja blisko głównych szlaków komunikacyjnych, w sąsiedztwie Odry czynią to miejsce idealną przystanią do życia, rozrywki oraz prowadzenia firmy.

Więcej na stronie: http://portpopowice.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLoty z Wrocławia- gdzie można tanio polecieć? [MARZEC 2019]
Następny artykułGreen Book i Vice na Nocnym Kinie Akademickim w Kinie Nowe Horyzonty!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.