Po podróży po Europie, Książę Witold, krasnal znad Bulwarów Książęcych, postanowił zwiedzić Wrocław. Z tej okazji belgijski deweloper, firma BPi Polska, zaprasza do udziału w konkursie, w którym do wygrania jest aparat FUJI Instax Mini 8. Wystarczy wskazać swoje ulubione miejsca w Stolicy Dolnego Śląska i opisać je na profilu inwestycji Bulwary Książęce prowadzonym na serwisie Facebook.com. Konkurs #KRASNALZWIEDZAWROCŁAW, któremu patronuje portal KOCHAM WROCŁAW, potrwa do niedzieli, 13 sierpnia włącznie.

Europejskie wakacje Księcia Witolda zorganizowane w ramach akcji #KRASNALWPODRÓŻY trwały ponad 2 miesiące. Trasa podróży wiodła śladami marki BPi przez cztery miasta i trzy rynki nieruchomości, na których obecny jest belgijski deweloper – Warszawę, Gdańsk, Luksemburg i Brukselę. W ramach każdej wycieczki wrocławski krasnal poznał lokalne zespoły BPi Polska, BPi Luksemburg i BPi Belgia, zwiedził największe zabytki, skosztował regionalnych potraw i trunków , a także zajrzał na budowy najważniejszych projektów dewelopera. Był to iście królewski urlop, z którego Książę Witold wrócił z plecakiem pełnym niesamowitych wrażeń i zdjęć. W jego krasnalim albumie brakuje jednak fotografii z Wrocławia, stąd pomysł, aby ostatnie tygodnie wakacji poświęcił na zwiedzanie rodzinnego miasta.

Z tej okazji BPi Polska, deweloper inwestycji Bulwary Książęce, z której pochodzi Książę Witold zaprasza do udziału w konkursie #KRASNALZWIEDZAWROCŁAW. Wystarczy wskazać polecane przez siebie miejsce i opisać je na facebookowym profilu inwestycji. Autor najciekawszej propozycji zostanie nagrodzony aparatem FUJI Instax Mini 8.

Szczegółowy regulamin konkurs, który potrwa do 13 sierpnia włącznie znaleźć można na stronie https://www.facebook.com/bulwaryksiazece/

Więcej informacji nt. inwestycji Bulwary Książęce dostępne jest z kolei na stronie: http://www.bulwaryksiazece.pl/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRUSKA 46abc – wyjątkowe podwórko w centrum miasta
Następny artykułNowa droga rowerowa na al. Hallera już prawie gotowa
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.