Gdzie na plażę we Wrocławiu? TOP 5 wrocławskich Beach Barów [MAPA]

0
fot. Facebook Stara Odra Beach Bar

Ładna pogoda i wysokie temperatury sprzyjają spacerom oraz częstym spotkaniom z przyjaciółmi na świeżym powietrzu. Miejskie plaże i Beach Bary to świetna okazja do tego, aby spędzić wolny czas „w plenerze” przy grillu lub wygrzewając się w promieniach słońca. Poniżej znajdziecie zestawienie miejsc, które idealnie się do tego nadają. 

ZaZoo Beach Bar

ZaZoo Beach Bar to już chyba kultowe miejsce, które z pewnością zna większość wrocławian. Mieści się na wybrzeżu Wyspiańskiego i jak sama, chwytliwa, nazwa wskazuje – za wrocławskim zoo. Dzięki temu każdy odwiedzający mają świetną okazję do tego, aby odpocząć i zrelaksować się, zajmując wygodny leżak, tuż przy Odrze.

Wstęp bezpłatny

Wybrzeże Wyspiańskiego 39E
Więcej informacji

Facebook ZaZoo Beach Bar 

fot. Facebook ZaZoo Beach Bar
fot. Facebook ZaZoo Beach Bar

Przystanek CityBoats przy ZaZoo Beach Bar

Mamy też świetną wiadomość, dla tych którzy kochają wodne atrakcje. Już niedługo przy ZaZoo Beach Bar uruchomiony zostanie przystanek CityBoats – katamaranów solarnych, którymi będziecie mogli przepłynąć z ZaZoo, aż do Bulwaru Włostowica.

My nie możemy się już doczekać! 🙂

fot. CityBoats
fot. CityBoats

Hot Spot! Beach Bar

Plaża miejska na ulicy Wejherowskiej jest jedną z największych sztucznych plaż miejskich we Wrocławiu. Powstała na nieużywanej łące, przez co wrocławianie zyskali kolejne miejsce, gdzie mogą aktywnie spędzić czas, odpocząć i spotkać się ze znajomymi.

Hot Spot! Beach Bar jest podzielona na dwie strefy – relaksu i aktywnego wypoczynku. W pierwszej z nich każdy może skorzystać z hamaków i leżaków, a po zmroku zachwycać pięknym widokiem oraz bawić się na parkiecie. W drugiej natomiast znajduje się boisko do siatkówki i badmintona, a także miejsce do gry w boule. Oprócz tego każdy uwielbiający grillowane potrawy będzie mógł skorzystać z przygotowanych stanowisk.

Tutaj nie tylko dorośli mogą się bawić! Dla pomysłodawców HotSpot! ważni są również najmłodsi – dzięki temu przygotowano im specjalną strefę do zabawy oraz mini ściankę wspinaczkową.

Przypominamy jednak, że odwiedzających obowiązuje całkowity zakaz kąpieli w rzece.

Wstęp bezpłatny

ul. Wejherowska
Więcej informacji 

Facebook HotSpot! Beach Bar 

fot. Facebook HotSpot! Beach Bar
fot. Facebook HotSpot! Beach Bar

Forma Płynna Beach Bar

Tym, co wyróżnia Płynną Formę od innych Beach Barów jest to, że tutaj zamiast na piasku, możemy poleżeć na miękkiej i zielonej trawie. Nie zobaczymy również parasoli, ponieważ cień dają jedynie drzewa. Dodatkowym autem nie jest tylko fakt, że Płynna Forma znajduje się tuż przy brzegu Odry, ale również to, że sąsiaduje z bulwarem Politechniki Wrocławskiej.

Jednak tym, co tworzy klimat tego miejsca jest wszechobecna zieleń i znajdujące się między drzewami hamaki i leżaki. To idealne miejsce do tego, aby zrelaksować się wśród natury, odpocząć od miejskiego zgiełku, a także posłuchać dobrej muzyki na jednym z licznych koncertów. Oprócz tego pomysłodawcy organizują dyskoteki, wieczorki muzyczne i liczne warsztaty.

Wstęp bezpłatny

Wybrzeże Wyspiańskiego 20

Facebook Płynna Forma Beach Bar 

fot. Facebook Płynna Forma Beach Bar
fot. Facebook Płynna Forma Beach Bar

 

Stara Odra Beach Bar

Stara Odra Beach Bar to miejsce dla wszystkich – dzieci, młodzieży, dorosłych, a nawet dla seniorów. Miejsce szybko zyskało swoich miłośników, ponieważ piasek, parasole i świetna muzyka robią swoje.

Tutaj również odpoczniemy wygrzewając się na piasku czy leżaczku, wypijemy zimne napoje z baru. Podczas relaksu oprócz przyrody każdy będzie miał cudowny widok na Mosty Trzebnickie.

Na plaży Stara Odra organizowane są także koncerty jazzowe, tańce na piasku, jak i zajęcia jogi.

Wstęp bezpłatny

ul. Zawalna 53

Facebook Stara Odra Beach Bar 

fot. Facebook Stara Odra Beach Bar
fot. Facebook Stara Odra Beach Bar

 

Hydroplan Beach Bar

10 maja odbędzie się otwarcie pierwszego tego typu miejsca we Wrocławiu – Beach Baru nad stawem przy ulicy Kunickiego!

W drugi weekend maja zorganizowana zostaje impreza, na którą organizatorzy zapraszają mieszkańców okolicznych dzielnic: Muchoboru, Starachowic, Oporowa i Fabrycznej.

Skorzystać będzie może ze strefy Foodtrucków – przy każdej wizycie spróbujecie tu czegoś nowego. Coś na ząb znajdą zarówno fani słodkości, jak i przekąsek – czekają na Was złociste gofry, lody oraz piwo na ochłodę. Do dyspozycji rodziców z dziećmi oddany będzie Plac Zabaw, a na nim linarium, karuzele, sprężynowce, huśtawki, które zapewnią zabawę na wiele godzin!

Wstęp bezpłatny

ul. Kunickiego

Facebook Hydroplan Beach Bar 

 

Podobne leżaki reklamowe i namioty reklamowe znaleźć możecie na stronie producenta Krevent.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowe Bistro w Kinie Nowe Horyzonty [SPRAWDŹ KIEDY OTWARCIE]
Następny artykułWe Wrocławiu rusza wystawa fresków Michała Anioła z Kaplicy Sykstyńskiej [TERMIN, BILETY]
We Wrocławiu mieszkam dopiero trzy lata, ale wiem, że zostanę tutaj do końca życia. Uwielbiam spacery po klimatycznych uliczkach wrocławskiego rynku oraz podróże w nieznane zakątki Polski. Wolny czas spędzam pogrążona w lekturze książek lub, w zależności od pory roku, na wspinaczce po górach. Prowadzę również swój blog www.przewodnikmysli.pl