Nowe Bistro w Kinie Nowe Horyzonty [SPRAWDŹ KIEDY OTWARCIE]

0

Dobry gust w doborze filmów, dobry smak w kinowym bistro: to znaki charakterystyczne, które mają zagościć we wrocławskim Kinie Nowe Horyzonty. Tuż po majówce będziecie mogli spróbować odświeżonego menu. 6 maja przywitane zostaje Nowe Bistro.

Nowe menu

,,Wszystkie produkty, które trafiają do bistro, pochodzą z zaufanych, sprawdzonych źródeł. Przygotowując nowe menu, kierujemy się zasadą „zero tolerancji”: żadnych polepszaczy, żadnych składników niewiadomego pochodzenia.” – mówią właściciele Nowego Bistro. W nowym, autorskim menu królować będą dobry smak, prawda, czyli gwarancja sprawdzonego składu i sezonowe produkty – a wszystko to połączone pod hasłem prostoty (choć przyprawionej nutą kontrolowanego szaleństwa, w ramach którego połączone ze sobą zostaną pozornie niedopasowane składniki). Pory roku podpowiedzą, z których produktów najlepiej skorzystać.

Współpraca z Michałem Czekajło i Browarem Stu Mostów

Menu Nowego Bistro zostało przygotowane we współpracy z Michałem Czekajło, jednym z najlepszych wrocławskich kucharzy młodego pokolenia, na co dzień Szefem Kuchni w Browarze Stu Mostów i w Concepcie Stu Mostów. Czekajło może pochwalić się bogatym CV: jest współtwórcą fundacji Food Think Tank, pisał dla renomowanych czasopism kulinarnych (np. KUKBUK), brał także udział w programie telewizyjnym Top Chef. Doświadczenie zdobywał m.in. w słynnej restauracji Arzak w San Sebastian, gdzie promował nowoczesną kuchnię polską w ramach Europejskiej Stolicy Kultury.

* * *

Nowe menu w Nowym Bistro – od 6 maja 2019
Miejsce: Kino Nowe Horyzonty, ul. Kazimierza Wielkiego 19a-21 (wejście również od strony ul. św. Antoniego), Wrocław

Szczegóły: www.kinonh.pl

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław na weekend: 10 najciekawszych wydarzeń [26-28 kwietnia 2019]
Następny artykułGdzie na plażę we Wrocławiu? TOP 5 wrocławskich Beach Barów [MAPA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.