Planujesz kupno mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź! [Nowe osiedle]

0
Jeżeli planujesz kupno mieszkania we Wrocławiu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. ATAL, ogólnopolski deweloper, rozpoczął sprzedaż trzeciego etapu wrocławskiego osiedla Nowe Miasto Różanka. Inwestycja powstaje w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry. Do oferty trafiło właśnie 95 mieszkań o powierzchniach od 42,40 do 92,75 mkw. i układach od 2 do 4 pokoi. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 6 000 złotych brutto. Projekt osiedla przewiduje także rewitalizację zabytkowego młyna, który znajduje się na terenie inwestycji.
nowe miasto rozanka_3 (3)
W skład trzeciego etapu Nowego Miasta Różanka wejdzie jeden sześciokondygnacyjny budynek, w którym zaprojektowano 95 mieszkań o powierzchniach od 42,40 do 92,75 mkw. W inwestycji zaplanowano 95 miejsc postojowych w hali garażowej. Zadbano także o dodatkową przestrzeń na przechowywanie rzadziej używanych przedmiotów – zaprojektowano bowiem łącznie 77 komórek lokatorskich: 69 w garażu i 8 na piętrach.
Wrocławski rynek deweloperski jest jednym z najbardziej konkurencyjnych w kraju, mimo to z roku na rok notujemy tutaj coraz lepsze wyniki. W okresie od stycznia do kwietnia 2018 roku ATAL we Wrocławiu sprzedał łącznie 277 mieszkań. Oznacza to wzrost o ponad 55% rok do roku. W związku z tym regularnie rozszerzamy naszą wrocławską ofertę, by móc jak najpełniej odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów mówi Zbigniew Juroszek, prezes ATAL.
nowe miasto rozanka_3 (2)
W ramach drugiego etapu inwestycji Nowe Miasto Różanka powstaje 250 mieszkań. W sprzedaży jest jeszcze 136 z nich. Projekt osiedla obejmuje także rewitalizację zabytkowych zabudowań dawnego zespołu „Młyna Różanka”. W dawnym spichlerzu powstanie 40 mieszkań – 14 z nich jest jeszcze dostępnych.

Nowe Miasto Różanka to osiedle zaplanowane z troską o spójną i nowoczesną architekturę. Poszczególne budynki zyskają geometryczne formy o stonowanej, eleganckiej kolorystyce. Do mieszkań przynależeć będą przestronne balkony, loggie, a do lokali parterowych – ogródki. Efektowne elewacje zostaną wykończone materiałami wysokiej jakości – ich ozdobą będą między innymi estetyczne okładziny. Szklane balustrady dodadzą budynkom lekkości i sprawią, że przestrzeń prywatna będzie płynnie przenikała się z przestrzenią wspólną osiedla. Inwestycję zaprojektowano z myślą o osobach w różnym przedziale wiekowym, dlatego przewidziano zarówno place zabaw dla dzieci, jak i dostosowanie terenu i budynków do potrzeb osób niepełnosprawnych. Szerokie chodniki, niskie krawężniki, solidne balustrady przy schodach i cichobieżne windy będą komfortowymi udogodnieniami dla mieszkańców.

nowe miasto rozanka_3 (1)Osiedle powstaje w doskonale rozwiniętej i skomunikowanej dzielnicy Wrocławia. Nowoczesna infrastruktura, drogi dojazdowe i komunikacja miejska zapewnią komfortową podróż do pracy, szkoły lub poza miasto. Osoby jeżdżące koleją będą mogły korzystać z udogodnienia, jakie oferuje możliwość szybkiego dojazdu na dworzec PKP – Wrocław Nadodrze. Można dotrzeć do niego z terenu osiedla w niespełna kwadrans. W bliskim sąsiedztwie osiedla są zlokalizowane sklepy, apteki, punkty gastronomiczne, stacje benzynowe, centrum handlowe, szpital i gabinety medyczne.

Planowany termin oddania inwestycji Nowego Miasta Różanka do użytkowania to
I kwartał 2020 r. Za projekt osiedla odpowiada TH Architekci.

Po więcej informacji kliknij TUTAJ oraz TUTAJ.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułZajrzeliśmy do KOTONU – nowej kociej kawiarni na Kuźniczej [ZDJĘCIA]
Następny artykułMęska Szopa we Wrocławiu już otwarta! [ZDJĘCIA]
Odkryj Wrocław na nowo