kw

Lubicie robić zdjęcia dla naszego miasta?
My też! Najbliższą okazją do robienia ciekawych ujęć z naszym miastem w roli głównej będzie KochamWrocławWalk!

Zapraszamy na pierwszą edycję wspólnych spacerów z przewodnikiem, podczas których będziemy mogli dowiedzieć się ciekawostek na temat naszego miasta, oraz zrobić sobie zdjęcia – okazji do fotografii będzie z pewnością wiele.

W redakcji Kocham Wroclaw mamy kilka profesjonalnych fotografów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w robieniu świetnych ujęć.

Nie jest wymagany specjalistyczny sprzęt, aparaty wbudowane w telefony komórkowe również są mile widziane. Nasze zdjęcia umieścimy na Instagramie z tagiem #kochamwroclaw oraz w specjalnym albumie na stronie.

Specjalnie dla was wynajęliśmy przewodnika z FREE walking TOUR Wroclaw i oprócz zdjęć będziemy również poznawać historię naszego miasta.
FWT_logo (1)

WSTĘP WOLNY!

Widzimy się w rynku, pod pręgierzem w niedzielę o 15.00

Termin: 28.02.2016 r. , godz. 15:00
Miejsce zbiórki: Rynek, pręgierz

Bilety: wstęp wolny

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSylwetki wrocławskich fotografów – Maciek Lulko, miłośnik brył i architektury
Następny artykułPoznajmy się! To my, redakcja Kocham Wrocław.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.