a

Wrocławianie, którzy byli z nami od początku, znają nas już od dwóch lat. Czy znamy się jednak wystarczająco dobrze? Chcąc być jak najbliżej ludzi, postanowiliśmy przybliżyć wam nieco nasze sylwetki.

Kocham Wrocław założył Paweł, student matematyki i entuzjasta fotografii, który przewodzi redakcji, pełniąc funkcję naczelnego. Niedługo po otwarciu dołączył do niego Jurek – człowiek, od którego miłość do rodzinnego Wrocławia da się wyczuć praktycznie na kilometr, i który podobnie jak Paweł jest zapalonym fotografem, ale i miłośnikiem zgłębiania historii miasta. Tę dwójkę znacie najdłużej. Z czasem do naszej ekipy dołączył kolejny utalentowany fotograf – młody Adam Bystry.

W grudniu zeszłego roku nasze grono powiększyło się dwukrotnie. Przywitaliśmy zarówno fotografów, filmowców, jak i dziennikarzy i aktywistów społecznych. Łukasz Łatwiński i Dawid Skoczylas to kolejne osoby, które zapewniają Wam dawkę najlepszych kadrów Wrocławia.

Wraz ze zrodzeniem się pomysłu o otwarciu strony internetowej dołączyli do nas młodzi, początkujący dziennikarze z głowami pełnymi pomysłów – Artur Czermak, student II roku Dziennikarstwa, oraz urozmaicające nasze męskie grono i wprowadzające w nie delikatny powiew kobiecego punktu widzenia Sylwia Klepacka, prywatnie studentka socjologii i miłośniczka pisania, i Małgosia Jamróz – z wykształcenia pedagog, uwielbiająca obcować z ludźmi i udzielać się społecznie.

Choć nasza historia dopiero się zaczyna, śmiało możemy powiedzieć, że tworzymy zgraną paczkę. Podczas częstych spotkań przeprowadzamy burze mózgów, które zawsze skutkują narodzeniem się ciekawych pomysłów. Realizujemy je wspólnie. Każdy z nas specjalizuje się w innej dziedzinie i dzięki temu sprawnie się uzupełniamy. Męskie temperamenty spotykają się z damską delikatnością, co ułatwia nam znajdywanie złotego środka w każdej kwestii.

Staramy się sobie wzajemnie pomagać i nie boimy się powiedzieć, że coś sprawia nam trudność – wtedy wspólnymi siłami próbujemy poradzić sobie z każdym problemem. To właśnie to, że nie jesteśmy sztywną redakcją z wyraźnym podziałem hierarchicznym daje nam szerokie pole działania i pozwala w pełni wykorzystywać otwartość umysłów. Jednym z naszych atutów jest też to, że wszyscy jesteśmy młodzi i mamy energię oraz pasję do działania. Nikt z nas nie byłby członkiem ten inicjatywy, gdyby miał ją współtworzyć na siłę. Mamy nadzieję, że nasze starania będą Was satysfakcjonować i będziemy mieli możliwość rozwijać się wraz z Wami.

My również bardzo chętnie lepiej poznamy się ze śledzącymi nas wrocławianami! Czym się zajmujecie? Uczycie się czy pracujecie? Gdzie lubicie spędzać wolny czas? Jakie macie pasje? Zapraszamy do komentowania!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKOCHAMWROCLAWWALK – Odkryj miasto na nowo z redakcją Kocham Wrocław
Następny artykułPark Zachodni – niedzielny spacer po niemym świadku historii
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.