Otwarcie N-Parku na Muchoborze Wielkim już w najbliższy czwartek.

0

W najbliższy czwartek planowane jest uruchomienie pierwszego N-Parku we Wrocławiu przy ul. J. Gagarina 27 na osiedlu Muchobór Wielki. Aktualnie obiekt wynajęty jest już w ponad 90%. Otwarcie kolejnych N-Parków w Polsce planowane jest na 2018 rok (IV kwartał) na Maślicach we Wrocławiu oraz w aglomeracji warszawskiej.

N-Park przy ul. J. Gagarina ma powierzchnię najmu 2,6 tys. mkw. W dniu otwarcia zostaną uruchomione sklepy marek Rossmann, Pepco, Kakadu, Bacówka Towary Tradycyjne i Fitness Academy. W pierwszym kwartale przyszłego roku oferta zostanie poszerzona o punkty gastronomiczne oraz z artykułami spożywczymi.

Na przyszły rok zaplanowana jest realizacja kolejnego N-Parku we Wrocławiu, przy ul. Maślickiej. Na powierzchni najmu ponad 5,2 tys. mkw., obok operatora spożywczego, przewidziane są: salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, przede wszystkim z modą rodzinną i akcesoriami, klub fitness, usługi oraz gastronomia. W sąsiedztwie centrum uruchomiona zostanie stacja paliw.

Źródło: materiały prasowe

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW centrum Wrocławia powstanie wielopoziomowy parking
Następny artykułConcordia Hub – tak będzie nazywać się nowe miejsce w kamienicy Wyspa Słodowa 7 [ WIZUALIZACJE]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.