Odbierz naturalne kosmetyki na Dzień Kobiet w Magnolia Park

0
a

Naturalne, ekologiczne i aromatyczne. Z okazji Dnia Kobiet Magnolia Park przygotowała specjalne upominki dla swoich klientek.

Pachnące balsamy, ręcznie robione kule do kąpieli z dodatkiem delikatnych składników pielęgnujących, peelingi do ciała oraz nawilżające zestawy do pielęgnacji dłoni – takie upominki (m.in. od Ziai oraz Douglasa) przygotowała dla swoich klientek Magnolia Park.

Chcemy, aby w tym dniu wszystkie panie czuły się wyjątkowo. Mamy nadzieję, że taki naturalny upominek od Magnolia Park nie tylko umili im Dzień Kobiet, ale również będzie stanowił doskonałą pielęgnację na co dzień – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park.

Kosmetyki Ziaja to znane i lubiane produkty polskiej marki obecnej na rynku od 1989 roku. Klientki cenią tę markę szczególnie za to, że nie testuje swoich produktów na zwierzętach. Z kolei kosmetyki marki Douglas to symbol doskonałej pielęgnacji. Największą popularnością cieszą się kosmetyki do makijażu, kremy oraz maski.

Wybrany upominek będzie można odebrać w Magnolia Park, na stanowisku przy drogerii Super-Pharm, w godzinach 10.00-20.00 w sobotę 5 marca za zakupy na maksymalnie dwóch paragonach na łączną kwotę 250 zł. Do rozdania przygotowano aż 500 nagród.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBezpłatna pomoc medyczna dla osób z Ukrainy w ramach Grupy ENEL-MED
Następny artykułPunkt wsparcia dla matek z dziećmi z Ukrainy we Wrocławiu wydłuża działanie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.