Nowy proekologiczny olbrzymi mural we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

0
a

Na początku listopada, przy Pl. Legionów 15 we Wrocławiu, powstał unikatowy mural rodzinnego centrum spotkań i zakupów – Aleja Bielany. Za kompleksowe wykonanie malowidła odpowiada grupa polskich artystów na stałe współpracujących z Braughman Group Media – kluczowym graczem na rynku reklamy wielkoformatowej OOH / DOOH.

Centrum pod zarządem IKEA Centres Poland S.A. wyszło z proekologiczną komunikacją w przestrzeń Wrocławia, przenosząc grafikę autorstwa utalentowanej ilustratorki Marty Wójcik-Śmierskiej, na spektakularną ścianę muralową u zbiegu ulic Grabiszyńskiej i J. Piłsudskiego. Kreacja malowidła pt. „Dbaj o planetę masz to w naturze” ma motywować i inspirować do podejmowania wspólnych działań na rzecz środowiska.

„Podczas tworzenia naszej inicjatywy zależało nam na tym, aby nadać przekazowi atrakcyjną formę, która będzie niosła wartość zarówno merytoryczną, jak i wizualną, tak na terenie centrum, jak i w przestrzeni miejskiej.” – mówi Ewa Kolondra, Dyrektor Centrum Handlowego Aleja Bielany.

Artystyczny mural jest dziełem współpracy z Braughman Group Media, operatorem ponad 60 lokalizacji dostosowanych pod wyjątkowe malowidła na terenie całego kraju.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWampiriada już za tydzień – ODDAJ KREW!
Następny artykułNa wrocławskim Rynku pojawiły się słoneczniki z klocków LEGO! Dzień Życzliwości 2020
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.