NOWOŚĆ: Oko w oko z dzikimi zwierzętami w Galerii Dominikańskiej!

0

Wielka żyrafa w Galerii Dominikańskiej? Tak! A do tego spotkanie z lampartem, wspólna fota z misiem pandą i  mnóstwo innych atrakcji! Takiej wystawy jeszcze nie było!

Pobierz aplikację „Kolorowe Centrum Świata” i  spotkaj się z dzikimi zwierzętami! Przed nami wielka rodzinna interaktywna wystawa w 3D, dzięki której staniesz oko w oko ze zwierzakami i poznasz ich tajemnice.

Interaktywna wystawa „Kolorowe centrum świata” to niezwykłe spotkanie ze zwierzętami, edukacja, rozrywka i fantastyczna zabawa dla całej rodziny! Tylko tu poznasz kolorowe tajemnice dzikich zwierząt i mnóstwo ciekawostek na ich temat, zrobisz sobie unikalne zdjęcia z pandą, lampartem, papugą i innymi zwierzakami, także z wieeeeeelką żyrafą! Jak to zrobić? Nic prostszego!

Pobierz aplikację i szukaj dzikich zwierząt w Galerii

Pobierz bezpłatną aplikację mobilną „Kolorowe centrum świata” z GooglePlay lub Appstore, przyjdź do Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu, przy Placu Dominikańskim 3 i podążaj tropem dzikich zwierząt, szukając ukrytych naklejek z kodami QR!

Dzieci nie tylko spotkają się ze zwierzakami w 3D, ale także wezmą udział we wspólnej zabawie! Przewodniczką po wystawie jest nieco ekscentryczna Klara… Kim jest Klara? Tego nie możemy zdradzić, przekonacie się sami!

Wystawa to przede wszystkim zabawa, niepozbawiona jednak elementów edukacyjnych i ekologicznych, a także przygodowych – dzieci zostaną zaproszone do udziału w różnych aktywnościach, przyjrzą się z bliska dzikim zwierzętom i wspólnie z nimi stworzą niezwykłą paczkę przyjaciół! A to nie koniec atrakcji! Na dzielnych tropicieli czekają upominki do odebrania w punkcie informacji. Dołącz do nas i znajdź się w… kolorowym centrum świata!

Wystawa interaktywna „Kolorowe centrum świata” to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie Galerii Dominikańskiej: https://galeria-dominikanska.pl/.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRozpoczyna się 18. Jazztopad Festival we Wrocławiu! [PROGRAM]
Następny artykułUczniowie III LO we Wrocławiu zbudowali swoją szkołę z klocków LEGO! Robi wrażenie!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.