Nowe oblicze kina we Wrocławiu

0

Rolą kina od czasu jego wynalezienia jest zapewnianie widzom rozrywki. Wzruszenia, strach i napięcie oraz rzecz jasna dobra zabawa z mnóstwem śmiechu, poszerzanie wiedzy w wielu dziedzinach i w przystępnej formie – tak wiele możliwości daje nam film. Jednak odkąd po raz pierwszy wyświetlono film w 1895 roku, wiele się zmieniło. Zmieniły się metody kręcenia filmów, zmieniła się ich jakość, zmienili się widzowie i ich oczekiwania oraz zmieniły się także same kina. 

Z duchem czasu

Wraz z rozwojem przemysłu filmowego, ewoluuje również instytucja kina. Kino nie musi już kojarzyć się z ciągłym szukaniem wygodnej pozycji do siedzenia w fotelu, popcornem i cichymi szeptami w obawie przed przeszkadzaniem sąsiadom. Kiedyś ścisk, niewygodne krzesła, zacinające się taśmy… dziś nowoczesność, przestrzeń i komfort. Kino w nowym stylu oznacza wygodę, większą swobodę i smaczne dania. Jeśli do tej pory wydawało ci się, że randka w kinie to kiepski pomysł, czas zmienić nastawienie. W Cinema City Wroclavia pojawiła się oferta VIP, odpowiadająca oczekiwaniom dobrze spędzonego wieczoru.

Kino all inclusive 

Oznacza całkiem nowe możliwości oglądania filmów i nie tylko. W strefie VIP można zasiąść w wygodnych fotelach z możliwością regulacji ustawienia, urządzić spotkanie ze znajomymi lub rodziną w lobby i skorzystać z oferty barowej. Restauracyjne menu spodoba się zarówno fanom pizzy, popcornu i nachosów, jak i smakoszom sałatek czy deserów. W strefie VIP nacisk położony jest na zapewnienie klientom swobodnej atmosfery, idealnej dla towarzyskich wypadów, prywatności podczas randki czy pełnego profesjonalizmu podczas spotkań biznesowych.

Dobre filmy i dużo więcej atrakcji

Kino w nowym stylu oznacza pomysł na udany wieczór dla każdego. Niektórym randkowanie w kinie nie wydaje się kuszącym pomysłem. Ludzie często rezygnują z takich randek ze względu na ograniczone możliwości rozmowy. Kino all inclusive znosi ten problem, a ponadto zapewnia smaczny posiłek. Nie trzeba więc martwić się już o romantyczną kolację. Pozostaje tylko cieszyć się świetną randką i planować kolejne, być może również w strefie VIP Cinema City.

Nie tylko spotkania towarzyskie

Strefa VIP to doskonałe miejsce także na wyjście firmowe. Profesjonalny sprzęt i obsługa techniczna pozwolą zorganizować udane imprezy firmowe, konferencje i inne oficjalne biznesowe spotkania. VIP dla biznesu zapewnia gościom nowoczesny sprzęt multimedialny z wieloma innowacyjnymi możliwościami użycia, komfortowe miejsca siedzące oraz open bar. Zadowolenie gości i stworzenie dogodnej atmosfery jest priorytetem. Wykwalifikowany personel dba o wysoki standard usług. W razie problemów technicznych pracownicy oferują sprawną i umiejętną pomoc w ich rozwiązaniu. Organizacja wydarzeń firmowych czy konferencji w kinie jest zupełnie nowatorskim pomysłem, który dotrzymuje kroku prężnie rozwijającej się strefie biznesowej w większych miastach Polski.

Coś dla koneserów

Prawdziwych fanów dobrego kina z pewnością przyciągają luksusowe warunki kina all inclusive. Wystarczy tylko uraczyć się przekąskami z oferty gastronomicznej, rozsiąść się wygodnie w skórzanych fotelach i podziwiać premiery filmowe, kolejne seanse kasowego hitu czy ulubione, kultowe dzieła. Również wielbiciele kina samego w sobie będą zadowoleni z zastosowanych rozwiązań, ponieważ myśl pozostaje niezmienna. Celem jest jedynie jej ulepszenie.

Zaproszenie

Kino w nowym stylu oferuje całkowicie postępowe perspektywy. Ciągłe doskonalenie i kreatywność pozwalają na nadążanie za rozwijającym się z rozmachem przemysłem filmowym i popytem wśród klientów na oryginalne i wygodne rozwiązania. Zapraszamy do przekonania się na własnej skórze, jak może wyglądać nowe oblicze kina.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWracamy do korzeni! VI edycja Marketing Progress [HONOROWY PATRONAT KOCHAMWROCLAW.PL]
Następny artykułMaraton Grozy w OH Kino z premierą horroru „Zakonnica” [WYDARZENIE]
Odkryj Wrocław na nowo