Maraton Grozy w OH Kino z premierą horroru „Zakonnica” [WYDARZENIE]

0

Podczas OH! MARATONU GROZY w OH KINO zobaczycie „Obecność” i „Obecność 2” oraz premierę horroru „Zakonnica”.

OBECNOŚĆ to historia słynnej pary badaczy, którzy badają zjawiska paranormalne. Kiedy zostają poproszeni o pomoc przez rodzinę mieszkającą na uboczu w starym domu okazuje się, że są oni nawiedzani przez przedziwną zjawę. Małżeństwo Warrenów staje do walki z najstraszniejszym upiorem, z jakim kiedykolwiek mieli do czynienia.

OBECNOŚĆ 2 to kontynuacja historii małżeństwa Lorraine (Vera Farmiga) i Eda (Patrick Wilson) Warrenów. Tym razem para udaje się do północnego Londynu, aby w nękanym przez złośliwe duchy domu poprowadzić najbardziej przerażające śledztwo. Para jest zdeterminowana żeby pomóc samotnej matce z czwórką dzieci.

ZAKONNICA opowiada o nękanym zmorami księdzu (Demián Bichir) oraz nowicjuszce, która ma właśnie złożyć śluby zakonne. Po samobójstwie młodej zakonnicy w klasztorze w Rumunii zostają oni wysłani przez Watykan w celu zbadania sprawy. Wspólnie odkrywają niechlubny sekret zakonu. Ryzykując własnym życiem stawiają czoła złowrogiej sile pod postacią tej samej demonicznej zakonnicy, którą po raz pierwszy widzowie mogli oglądać w filmie Obecność 2.

07.09 (piątek) godz. 22:00

ceny biletów: 
bilet normalny –  30 zł
bilet ulgowy – 28 zł

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNowe oblicze kina we Wrocławiu
Następny artykułKamienica przy Jagiełły 6 w trakcie rewitalizacji – stan zero [FOTO Z DRONA]
Odkryj Wrocław na nowo