W sercu Wrocławia, przy ul. Świdnickiej, powstało miejsce jakiego dotąd w stolicy Dolnego Śląska nie było. Karczma, będąca owocem wyjątkowej współpracy między Wiking Axe Throwing Club i Świat Pizzy, przeniesie Cię w magiczny świat średniowiecznych opowieści, gdzie skandynawscy wojownicy spotykają się z aromatami włoskich specjałów.

Wnętrze pełne historii i tajemnic

Już na progu karczmy zauważysz, że to miejsce nie jest zwyczajne. Wnętrze wypełnione jest licznymi artefaktami, które ucieszą m.in. fanów Wiedźmina i świata fantasy. Palenisko, ręcznie wykonane przez kowala żyrandole i lampy, poroża, miecze, topory, a nawet zagadkowe lochy – każdy szczegół oddaje klimat wikingów i ich tajemniczego świata.

Kuchnia, gdzie spotykają się dwie tradycje

Karczma, to nie tylko historia i klimat, to także kulinaria. Tutaj możesz zasmakować pysznej klasycznej pizzy rzymskiej i genialnych podpłomyków z różnorodnymi dodatkami. Takie połączenie dwóch kuchni – nordyckiej i włoskiej – sprawia, że każdy smakosz znajdzie tu coś dla siebie.

Ceny dań w przedziale 32 – 41 zł.

Napitki godne prawdziwych wikingów

Przekraczając próg karczmy, czeka Cię prawdziwa uczta dla podniebienia. Możesz uraczyć się napitkami godnymi skandynawskich wojowników i rzemieślniczym piwem, które do drewnianych ław serwują karczmarki.

Każdy łyk przeniesie Cię w odległe czasy, kiedy wikingowie przemierzali morza w poszukiwaniu nowych lądów.

Rozrywka na każdą porę dnia

Nie tylko karczma, ale także oferta rozrywkowa robi wrażenie. Do dyspozycji gości są różnorodne gry, w tym szachy wikingów. W weekendy czekać będą na Was także występy na żywo w wykonaniu barda, który swoją muzyką przeniesie Was do fantastycznych krain.

Drużynowe rozgrywki w rzutach toporami

Uczta w karczmie nie musi kończyć się jedynie na jedzeniu i piciu. Zespół Wiking Axe Throwing Club zapewni Wam niezapomniane chwile podczas drużynowych rozgrywek w rzutach toporami. To nie tylko widowiskowa forma spędzania czasu, ale także doskonały sposób na wzmocnienie więzi z przyjaciółmi czy współpracownikami.

Do wyboru m.in. gra w statki, czy kółko i krzyżyk.

Odwiedź świat wikingów!

Karczma Wiking Axe Throwing Club i Świat Pizzy to miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością, a kulinarna podróż przeniesie Cię w fascynujący świat smaków. To idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, rodziną czy nawet na nietypową randkę. Zjedz pyszne podpłomyki, poczuj atmosferę wikingów i spróbuj swoich sił w rzutach toporami.

Przekonaj się sam, że takiego miejsca w stolicy Dolnego Śląska jeszcze nie było!

Karczma od Wiking Axe Throwing Club i Świat Pizzy
Adres: ul. Świdnicka 12/16, Wrocław

Godziny otwarcia:
wtorek – piątek, 17:00 – 23:00
sobota, 12:00 – 23:00
niedziela, 12:00 – 22:00
poniedziałek: nieczynne

Linki do stron:
https://www.wikingclub.pl/
https://www.swiatpizzy.eu/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułChristmas Time! Concert: Wyjątkowe wydarzenie we Wrocławiu!
Następny artykułJak wybielić silikonowe etui?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.