W świątecznym klimacie już 2 grudnia 2023 roku, o godzinie 16:30 oraz 20:00, Hala Orbita w Wrocławiu stanie się areną magicznego wydarzenia muzycznego – „Christmas Time! Concert”.

To niepowtarzalne widowisko, którego głównym celem jest rozpalenie świątecznej magii i wprowadzenie publiczności w atmosferę radości i beztroski.

Gwiazdy na świątecznej scenie

Wystąpią na nim największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej, wraz z fantastyczną orkiestrą Royal Symphony Orchestra. To nie lada gratka dla miłośników muzyki, zwłaszcza tych, którzy pragną przeżyć wyjątkowy wieczór w świątecznym nastroju.

Wśród artystów, którzy wzbogacą to wydarzenie swoim talentem, znajdują się takie znane postaci jak Justyna Steczkowska, Beata Kozidrak, Natalia Kukulska, Michał Szpak, Andrzej Piaseczny oraz Kuba Badach. To zestawienie gwiazd gwarantuje niezapomniane wrażenia i emocje, które sprawią, że publiczność przeniesie się w magiczny świat świąt Bożego Narodzenia.

Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze bożonarodzeniowe utwory w wykonaniu artystów, których głosy doskonale wpiszą się w świąteczny nastrój. Każdy z artystów wniesie coś wyjątkowego, dzięki czemu publiczność będzie mogła zanurzyć się w atmosferze pełnej ciepła i miłości.

Royal Symphony Orchestra, towarzysząca artystom, stworzy aranżacje, które podkreślą urok świątecznych melodii. Orkiestra ta już wielokrotnie udowodniła swoje umiejętności, tworząc magiczną oprawę muzyczną dla różnorodnych wydarzeń.

Uczestnictwo w „Christmas Time! Concert” to nie tylko doskonała okazja do posłuchania utalentowanych artystów na żywo, ale również sposób na poczucie magii świąt. Atmosfera tego koncertu sprawi, że widzowie zanurzą się w świątecznym klimacie, doświadczając zarówno radości, jak i wzruszeń.

Termin: 02.12.2023r.
Miejsce: Hala Orbita

Bilety: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław stolicą książki: 31. Wrocławskie Targi Dobrych Książek – od 30 listopada do 3 grudnia
Następny artykułNowa karczma w klimacie wikingów na mapie Wrocławia! Wiking Axe Throwing Club i Świat Pizzy połączyli siły
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.