Nietypowy plac zabaw w Parku Wschodnim. Wygląda świetnie!

0
fot. ZZM Wrocław

Park Wschodni to jeden z bardziej dzikich i mniej znanych parków we Wrocławiu. Mieszkańcy doceniają go jednak za jego tajemniczy klimat i różnorodność roślinną. Tuż przed końcem roku na terenie parku otwarty został nowy plac zabaw.

Choć wielu Wrocławian wyrażało swoje obawy odnośnie ingerencji w zieleń na tym terenie, to trzeba przyznać, że nowy plac zabaw prezentuje się bardzo dobrze i wpasowuje się w klimat miejsca.

fot. ZZM Wrocław

Plac zabaw wraz z układem komunikacyjnym w Parku Wschodnim we Wrocławiu został realizowany na zlecenie Zarządu Zieleni Miejskiej. Zlokalizowany jest w pobliżu ronda, niedaleko kładki na osiedle i przejścia do ul. Krakowskiej.

fot. ZZM Wrocław

Wśród małej infrastruktury znalazły się ciekawie skonstruowane kryjówki dla dzieci – wyglądające jak ogromne kokony, miejsca wspinaczki, a także huśtawki.

fot. ZZM Wrocław
fot. ZZM Wrocław

To kolejny już nietypowy plac zabaw, który powstał we Wrocławiu. O innych poczytasz tutaj:
5 niezwykłych PLACÓW ZABAW dla dzieci we Wrocławiu

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Jaka pogoda na Sylwestra? Szykują się cieplejsze dni
Następny artykułMatty Cash – mamy nowego przyszłego wielokrotnego reprezentanta?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.