5 niezwykłych PLACÓW ZABAW dla dzieci we Wrocławiu

0
fot. Park Mamuta

O tym, że Wrocław jest niezwykle przyjaznym miejscem dla dzieci, pisaliśmy już w artykule o weekendzie z dziećmi we Wrocławiu. Powstają jednak coraz to ciekawsze parki i atrakcje dla dzieci. Poznajcie niespotykane miejsca, do których warto wybrać się w rodzinnym gronie.

W tym artykule podzielę się z wami, moim zdaniem, najlepszymi nietypowymi atrakcjami dla najmłodszych! Poznaj te oryginalne place zabaw dla dzieci we Wrocławiu.

Z powrotem

1. Wyspa Bielarska na Śródmieściu

Wyspa Bielarska to jedno z ulubionych miejsc rodzin na zabawę w centrum Wrocławia. Plac zabaw wyposażony jest w atrakcje sportowe i rekreacyjne, które bezsprzecznie oferują zabawę nie tylko dla dzieci, ale także dla młodzieży.

Specjalnie dla dzieci zamontowano różnorodne możliwości wspinaczki, zjeżdżalnie i huśtawki. Plac zabaw przystosowano do dzieci w różnym wieku, nie mówiąc już o znajdującej się niedaleko siłowni na świeżym powietrzu.

Lokalizacja: Wyspa Bielarska

Z powrotem
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 7 interesujących wydarzeń [1-3.04.22]
Następny artykułDo Hali Stulecia wejdziesz tylko w obuwiu zmiennym. Nowy regulamin od kwietnia!
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.