5 niezwykłych PLACÓW ZABAW dla dzieci we Wrocławiu

0

O tym, że Wrocław jest niezwykle przyjaznym miejscem dla dzieci, pisaliśmy już w artykule o weekendzie z dziećmi we Wrocławiu. Powstają jednak coraz to ciekawsze parki i atrakcje dla dzieci. Poznajcie niespotykane miejsca, do których warto wybrać się w rodzinnym gronie.

W tym artykule podzielę się z wami, moim zdaniem, najlepszymi nietypowymi atrakcjami dla najmłodszych! Poznaj te oryginalne place zabaw dla dzieci we Wrocławiu.

2. Konikowo na Partynicach

„Konikowo” jest to jedna z nowych inwestycji na mapie Wrocławia. Oficjalne otwarcie nastąpiło 22 marca tego roku. Plac zabaw został zaprojektowany w formie wybiegu dla koni, jest stworzony całkowicie z drewna i posiada żwirową nawierzchnię.

Miejsce to jest świetnym pomysłem na rodzinną wycieczkę weekendową. Wiele możliwości samodzielnej zabawy przez dzieci, odciąży przede wszystkim rodziców i pozwoli na rozwinięcie fascynacji zwierzętami przez nasze pociechy.

Lokalizacja: Partynice, przy Torze Wyścigów Konnych

Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 7 interesujących wydarzeń [1-3.04.22]
Następny artykułDo Hali Stulecia wejdziesz tylko w obuwiu zmiennym. Nowy regulamin od kwietnia!
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.