5 niezwykłych PLACÓW ZABAW dla dzieci we Wrocławiu

0

O tym, że Wrocław jest niezwykle przyjaznym miejscem dla dzieci, pisaliśmy już w artykule o weekendzie z dziećmi we Wrocławiu. Powstają jednak coraz to ciekawsze parki i atrakcje dla dzieci. Poznajcie niespotykane miejsca, do których warto wybrać się w rodzinnym gronie.

W tym artykule podzielę się z wami, moim zdaniem, najlepszymi nietypowymi atrakcjami dla najmłodszych! Poznaj te oryginalne place zabaw dla dzieci we Wrocławiu.

3. Park Mamuta na Oporowie

Park Mamuta to ogromny teren, pozwalający na spędzenie dnia wolnego z dziećmi na powietrzu. Szczególnie polecam odwiedziny na tym placu zabaw w coraz częściej spotykane słoneczne dni.

Zabawa dla maluchów wśród zieleni gwarantowana, a kilkumetrowa konstrukcja w kształcie mamuta zapewni chwile odpoczynku także rodzicom. Jego kły odpowiadają za zjeżdżalnie, a oprócz tego mamut oferuje ściankę wspinaczkową oraz liny. W projekcie nie zapomniano o nawierzchni żwirowej i niezliczonej ilości ławek oraz stojaków na rowery w otoczeniu natury.

Lokalizacja: Oporów, ul. Marcina Bukowskiego

Fot. Tomasz Hołod
Poprzedni artykułWeekend we Wrocławiu: 7 interesujących wydarzeń [1-3.04.22]
Następny artykułDo Hali Stulecia wejdziesz tylko w obuwiu zmiennym. Nowy regulamin od kwietnia!
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.