Nie chciał zapłacić rachunku w restauracji na Starym Mieście. Jest już w rękach policji

0
rynek wrocław
fot. @hosemprevogliadipartire

Wrocławscy wywiadowcy z Komendy Miejskiej Policji zatrzymali mężczyznę, który w jednej z restauracji nie zapłacił rachunku za spożyty posiłek i wypity alkohol. Kiedy 35-latek został poproszony o uregulowanie należności, zaczął się awanturować i grozić obsłudze, a chwilę później uszkodził szklaną witrynę drzwi wejściowych lokalu.

Straty, które spowodował, oszacowano na kwotę ponad 3 tysięcy złotych. Za swoje czyny odpowie teraz przed sądem.
Zdarzenie miało miejsce w nocy ze środy na czwartek w jednej z w restauracji na ternie Starego Miasta. Spędzający tam czas 35-letni mieszkaniec powiatu kłodzkiego, zamawiał jedzenie oraz alkohol. Kiedy pobyt w lokalu dobiegał końca i przyszedł czas na zapłacenie rachunku, odmówił jego uregulowania oraz zaczął się mocno awanturować.

Jak wynikało z relacji świadków oraz obsługi lokalu, mężczyzna oznajmił, że nie zapłaci, gdyż wydaje mu się za drogo. Próbował także pospiesznie opuścić lokal i uszkodził rękoma szklaną witrynę drzwi wejściowych, powodując straty w kwocie ponad 3 tys. złotych.

35-latek miał blisko 1.7 promila alkoholu w organizmie, gdy został zatrzymany przez interweniujących na miejscu policjantów.

Odpowie teraz przed sądem z wykroczenie dotyczące niezapłaconego rachunku oraz za przestępstwo zniszczenia mienia.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSamotna trzylatka spacerowała ul. Odrzańską we Wrocławiu
Następny artykułGdzie morsować w okolicach Wrocławia? Najlepsze miejsca na morsowanie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.