Gdzie morsować w okolicach Wrocławia? Najlepsze miejsca na morsowanie

0

Morsowanie stało się ostatnimi czasy bardzo modne. Nic w tym dziwnego, regularne morsowanie doskonale wzmacnia ogólną odporność organizmu. Dobroczynne właściwości zanurzania się w zimnej wodzie znane były już w Średniowieczu. Dziś morsowanie to dział medycyny naturalnej.

Gdzie najlepiej morsować w okolicach Wrocławia? Przyjrzyjmy się tematowi z bliska. Ciekawi? Zaczynamy! 

Z powrotem

1. Morsowanie na Kopalni w Strefie Wakacji

Wszystkim miłośnikom morsowania, a także osobom chcącym spróbować czegoś ekstremalnego w swoim życiu, polecamy Strefę Wakacji w Kopalni pod Wrocławiem. Jeśli chcecie zaczerpnąć kąpieli w zimnej wodzie, ale w gorącej atmosferze to koniecznie weźcie udział w Morsowaniu na Kopalni w każdą NIEDZIELĘ o 9:50.

Zawsze czekać będzie na Was Gość Specjalny, który poprowadzi przygotowanie do wejścia do wody, oraz wejście i samo MORSOWANIE. Chętni dodatkowych EKSTRA WRAŻEŃ będą mogli zanurzyć się w BECZCE Z LODEM (a potem to opisać), inni zaś w GORĄCEJ BANI. Towarzyszyć Wam będzie również Krzysztof Gajewski ze swoją EKIPĄ EKSTREMALNYCH ZIMOWYCH PŁYWAKÓW. Po wyjściu w Wody będziecie mogli ogrzać się Grzanym Winem, Ciepłą Czekoladą, czy Herbatką, usiąść przy ogniskach i upiec przy nich warzywa, ziemniaki, czy kiełbaski.

Morsowanie oznaczajcie na swoich Social Mediach z użyciem hashtagu #MORSOWANIENAKOPALNI

Kopalnia Strefa Wakacji to urokliwe miejsce w Paniowicach pod Wrocławiem. Dzięki ogromnej przestrzeni pełnej plaż, otoczonej zielenią w obszarze Natura 2000 Dolina Widawy, idealnie sprawdza się podczas Morsowania. Ośrodek na terenie którego znajdują się Czyste Plaże, Wyspa dla Psów, Boiska do Siatkówki Plażowej, Trampoliny, Plac Zabaw, czy Street Workout.

25 minut autem od centrum miasta. Najlepiej dojechać drogą wojewódzką nr 342 w kierunku Obornik Śląskich. Można również przyjechać pociągiem wysiadając na stacji Szewce. Lub pokonać trasę rowerem (około 40 min).

Z powrotem
Poprzedni artykułNie chciał zapłacić rachunku w restauracji na Starym Mieście. Jest już w rękach policji
Następny artykułRozmowy o różnych obliczach sztucznej inteligencji – za nami Made in Wroclaw 2021!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.