Na Partynicach powstanie nowa strefa relaksu i rekreacji! PartyNICE

0

PartyNICE – tak będzie nazywać się nowa strefa i zagospodarowanie okolic stawu, która powstanie na wrocławskich Partynicach. Projekt wygrał głosowanie w ramach WBO i miasto sfinansuje jego realizację. Wrocławskie Inwestycje ogłosiły przetarg na budowę inwestycji.

Zakres zamówienia obejmuje realizację trzech stref rekreacji: strefy kalisteniki – treningów siłowych na wolnym powietrzu, bulodromu – strefy boisk do gry w bule, stołów do gry w tenisa stołowego i szachów oraz strefy rekreacyjno – konsumpcyjnej ze stanowiskami do grilla i zadaszonymi altanami, na terenie WTWK Partynice we Wrocławiu.

Wrocławskie Inwestycje

Projekt strefy na Partynicach został wykonany przez Biuro DETAL PROJEKTOWANIE I REALIZACJE Marta Pyrcz (projekt budowalny, techniczno – wykonawczy, specyfikacje techniczne, przedmiary robót).

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Na Partynicach powstaje Konikowo – jedyny taki plac zabaw we Wrocławiu!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLinie lotnicze Norwegian startują już z wrocławskiego lotniska!
Następny artykułWrocław: Uwaga płazy! Na Maślicach stanęły tablice chroniące żaby i ropuchy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.