MROZU ORAZ CHILLI CREW WYSTĄPIĄ NA ODRA RIVER CUP 2018!

0

Odra River Cup 2018 – międzynarodowe regaty wioślarskie z udziałem akademickich osad z uczelni polskich oraz europejskich. Wioślarskie ósemki męskie i żeńskie zmierzą się na dystansie ok. 700 metrów.  Biegom wioślarzy towarzyszyć będzie również tradycyjna rywalizacja o Puchar Rektora Politechniki Wrocławskiej pomiędzy osadami Uniwersytetu Wrocławskiego i Politechniki.

„Odra River Cup 2018” odbędzie się 26.05.2018 roku na Bulwarze Politechniki Wrocławskiej.

Gwiazdą tegorocznej edycji Odra River Cup będzie MROZU — wokalista, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów. W 2009 nagrał debiutancką płytę „Miliony Monet”, której tytułowy singiel podbił listy przebojów największych stacji radiowych w Polsce. Mrozu przez lata ewoluował, odszedł od r’n’b i obecnie w jego muzyce znajdziemy dużo odniesień do rdzennego soulu, bluesa i rock’and’roll’aArtysta zdobył też liczne nagrody, a album „Rollercoaster” pokrył się platyną. Obecnie Mrozu zakończył pracę nad nowym albumem i poszedł o krok dalej, zdecydowanie ugruntowując swoją muzyczną tożsamość. Tym razem jego kooperacja z producentem Marcinem Borsem była w jeszcze większym stopniu pracą tandemową, co zaowocowało spójnym i wyrazistym materiałem. 

IMG_2753s

Nowa płyta pokazuje, że artysta cały czas się rozwija i z pewnością mile zaskoczy entuzjastów klasycznego „brudnego” brzmienia, charakterystycznego dla lat 70 czy 90 poprzedniego stulecia. Na płycie „ZEW” pojawią się też bardziej osobiste teksty, utwory koncepcyjne, które opisują dziką, momentami mroczną stronę ludzkiej natury. Mrozu cały czas pozostaje wierny zasadzie,  że bezwzględnie najważniejsza jest muzyka.

Kolejną atrakcją muzyczną Odra River Cup będzie występ zespołu Chilli Crew!

Chilli-Crew_6-aut.-Skarbek

Chilli Crew istnieje od 2012 roku. Zespół swobodnie porusza się na styku takich gatunków, jak soul, r&b, rap a nawet reggae czy rock, co w połączeniu z hipnotyzującym, „czarnym” wokalem Martyny Baranowskiej czyni styl formacji niezwykle wyrazistym i rozpoznawalnym.

Muzycy Chilli Crew współpracowali już m.in. z takimi artystami jak: Kamil Bednarek, Percival, Exodus 15, Gaga Zielone Żabki, Capleton (JAM), Stephen Newland (JAM), Mesajah, Dean Fraser (JAM), Bethel czy Hetane.

Dołącz do wydarzenia na facebooku:
https://www.facebook.com/events/174817886510778/

Harmonogram:
http://odrarivercup.pl/pl/harmonogram/

WSTĘP DARMOWY

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułAleją Wielkiej Wyspy pojedziemy już w 2022 roku!
Następny artykułŁąka kwietna przed Capitolem – zasiej ją wspólnie z innymi już dziś!
Odkryj Wrocław na nowo